• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    HOWKING: můj děda taky tak mluvil on byl z Bavorska, teda on to říkal německy :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    NOIK: Ano řeknu, že se mi líbí její ksicht, dívka kupodivu neodchází a usměje se a na její úsměv řeknu, že se pěkně ksichtí, což ji zalichotí. Je to normální. (Za skoro 50 let mé existence to nikomu nijak nepřišlo zlé - poprvé až na NYXu) bmw. Budem zas roztáčet flame? Hysterky? Omluvil jsem se, tím jsem uznal, že zdejší komunita má s tím problém, já bych to uzavřel. (pokud tedy někomu přijde nabídka hole k bití psa neodolatelná, tak jeho problém)
    NOIK
    NOIK --- ---
    HOWKING: počkej to jako přijdeš k dívce a:

    Howking: hele fakt se mi líbí tvůj ksicht!
    dívka: ???:-O
    Howking: no tak promiň, už to mám tak navyklé
    dívka za kroucení hlavy znechuceně odchází
    Howking za ní ještě volá: počkéj, u mě to opravdu nemá žádné negativní konotace! ...
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    HOWKING: Což dokazuje akorát to, že seš nepoučitelnej.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KAIAFOX: Nojo. Ano. Omlouvám se. Tady je vidět, že to mám navyklé a nemá to u mě žádné negativní konotace - což dokazuje že ani minule kdy mi to ulítlo jsem to nepoužil v žádném zlém úmyslu.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    HOWKING: Obličej, prosím, ehm..
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    FEFERONIE: Super fotka! Jako by utajený ksicht, ale je tam v odrazech. Perfektní aranže!
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Prší

    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    Pokrčení, resp. takový jako sklad, vepředu ve spodní části šatů se nestane nošením, leda by v tom někdo spal na břiše. Košile a šaty nosím dnes a denně tak je to asi rutina. Ale je mi to líto když to vidím, je to málo, co udělá moc.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MAR_TINA: Pšt, ještě mi ji vyděsíš! :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NIGHTFURY: já myslela přijedu s košem prádla.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Dziny jsou svetly a boty jakoby hadi..

    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    WATTEVILLE: Jestli umíš vyžehlit takové široké šaty za dvě minuty, přijedu na školení! :D
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    WATTEVILLE: zehlila jsem jak divá ale po půl dni sezení to prostě takhle vypadá no. ani spodnička to nezachránila.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    No a vyžehlit. To mě vždycky děsně mrzí. Někdo to celé musel vyrobit, látku šaty, člověk to zaplatí atd. Prostě velká investice lidstva do každého hadru a člověk to zabije tím, že nemá 2 minuty na to je vyzehlit?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    GENEVIEVE: a jsou to knoflíky :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    HENTAIRUSH: nejsou šťastné umístěny. měla jsem je na sobě prvně a budu je přesouvat :)))
    MIST
    MIST --- ---
    HENTAIRUSH: ale jenom dve
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    GENEVIEVE: ty kuličky na hrudníku jsou prostě na nevhodným místě :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam