• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BLONDYNKA: zradna inkubacni doba prej 14-24 dnu a muze to byt i bez priznaku. A kdyz si vezmes, ze 80% ma lehky prubeh, ktery je zamenitelny s chripkou nebo nachlazenim, tak proste nezjistis. Takze ano, je to pro to, abys nikoho nenakazila, i kdyz to mozna mas.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOUDY: Kde maj podobný jumpsuity? Pořídím, bude to vypadat lépe než hazmat :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLONDYNKA: Třeba se jen chtějí svézt hromadnou dopravou.
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Ja myslim ze nejlepsi to maj v nasi spolecnovsti stejne vestkyne, vedej 14 dnu pred prvnima priznakama jestli korona maj nebo nemaj a muzou si s klidem nechat plne otevreny vydechy z hornich cest dychacich. Brala bych.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BLONDYNKA: U nas je noseni (minimalne) rousky ode dneska povinny.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Mezitím jsem nakoukla do ism, to je zbytečná debata, meh.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    BLONDYNKA: proti nákaze od někoho nejsou úplně zbytečné, jen (významně) méně účinné, než respirátory s certifikovaným krytím. Roušky nechrání přímo před viry, ale kapénkami, na kterých viry sedí.
    Naopak má smysl nosit roušku i proto, že můžu být nakažená, ale ještě to o sobě nevím (ráno jsem se přece cítila docela dobře), poprvé zakašlu až cestou z práce. Nakašlu si do roušky, ne kolem.
    Konec amatérského výkladu.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BLONDYNKA: může být už nakažený a infekční a nevědět to.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ETERNITY: Jde o to, že proti nákaze od někoho jsou úplně zbytečné, tj. nechápu smysl. U někoho, kdo je nemocný a ohleduplný, to jakžtakž chápu, ale zas, pokud by měl TU nemoc a šel mezi lidi, tak by zasloužil umlátit rouška nerouška...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    BLONDYNKA: jen kluk. To nenaplanujes. A Geisha pokud vim pracuje ve zdravotnictvi.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Vy všichni s těmi rouškami jste nemocní a jdete mezi lidi?
    BOB_ALT43_ULE
    BOB_ALT43_ULE --- ---
    Velmi milé
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    GEISHA: To ti ladi :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DRAGON: sorry, dala jsem špatný odkaz, našla jsem včera lepší :) (viz opravený příspěvek)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADIETTA: ta je sikovna :) dik, zkusim :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DRAGON: na YT najdeš návodů spoustu, třeba tady: https://www.youtube.com/watch?v=Kor1FaxWp7w
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADIETTA: mne tak napada... trosku se doma nudim, protoze novy projekt teprve zacina a ja si zatim prochazim klasickym schvalovacim korporatnim koleckem o pristupy atd... tak bych mohl usit doma par rousek, at se nenudim. Jak to sijes? Jedes podle nejakeho navodu prosim?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GEISHA: použila jsem lemy starých triček, jak praví klasik, je to ůplet, ůplet pruží :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    TABBY: pracka minimalne 60 st, zehlicka, trouba, alkohol, je dost moznosti, jak je vysterilizovat tak, aby to prezilo. Sice to nebude mit dlouhou zivotnost, ale kdo chce rousku naporad, ze...

    My hrajeme hru "presvedc decko, ze chce rousku". Gumicky jsou zastoupeny pruznymy lemy starych tricek.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam