• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    DEB
    DEB --- ---
    MADIETTA: neverim ze to je nahoda:))))
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MIORIEL: Her Royal Highness approves.

    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Růžové období v karanténě. Je to uz moc?

    AIJA
    AIJA --- ---
    GEISHA:
    Tak to podvakrát vydrželo:-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    GEISHA:
    Prý se tím váže "trakča". Je to asi půl nebo centimetr široká páska....je v ruličce.
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    Už jsem v tom zas.. Prý, že víno do každé rodiny je v této neutěšené době essential.. (!)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Tým pruhy a puntíky

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    AIJA: Rozsřihej bavlněný triko, ideálně světlý barvy, vyvařit se to dá (zkoušela jsem a teda i růžová vydržela nepustit barvu O.o).
    AIJA
    AIJA --- ---
    GEISHA:
    Prosím tě, páska, kterou se na sále leccos podvazuje, dá se vyvařit a zůstane v původním stavu? Došly mi tkalouny a jiné šňůrky...
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Na zdravotni prochazku, rousku nasazuji az na chodbe. :)

    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    NEI: hlavně čumím, kdo tu má smysl pro humor :-D respirátor nasazen kvůli smradlavým vzorkům mořskýho dna z houstonu, ne kvůli viru.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Mrtve rybicky

    PAYA_HORRORCORE
    PAYA_HORRORCORE --- ---
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    LUCIMO: To mi lichoti. :))
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    CYBORCA: sorry. Jsem blba. Spis jsem cekala, ze nežije v cr.:-)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    LUCIMO: Ani ne, na ceste z loznice do obyvaku uplne casto zaveje nebyvaj. :))
    Mam pochopitelne home office. :)
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    CYBORCA: nebyla ti zima?
    OT_
    OT_ --- ---
    MORDINO: taky jsem na to vždy upozorněn, ale v praxi jsem nepozoroval problém ani po dvou letech denního mytí jarem (po dvou letech mi brýle většinou odejdou z jiných důvodů).
    MORDINO
    MORDINO --- ---
    ELIS: byl jsem optikem upozorněn že brýle rozhodně nemýt jarem, jelikož časem může smýt tu antirexflexní vrstu která je na čocce napařená. Takže dobrá rada jak si zničit skla :D. Což je mu mne sranda za cca 16k :-(
    ELLA
    ELLA --- ---
    :) zrcadlo vysoko:))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam