• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KASUMI: to je vtip no. protoze ja ctim 21ft :) ale kure se strci do kapes, to jo :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KASUMI: jak by rekl jiste vegetaruan:mysli si to same i to kure? ;)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    LEXXA: vis jak je ten vtip .. proc vytahujes nuz tam, kde se budes strilet? ;)

    nicmene sla jsem jenom pro kure
    to byva bez obeti...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    CMLKA: pokud je to pravda e trosku mrzi ze se neobratila na me, coby konzultanta na (ne)bezpecnost. rozhodne ma holka co dotahovat. kde jsou vystuzene rukavice? kde je batoh s petn? a hlavne nikde nevidim aspon jeden nuz aby si ten salam nakrajela do kapsy.
    BACCARA: tvl. mam ten divny pocit ze presne vim o cem mluvis a mam pocit ze tam jsem se poprve a naposledy serval s lidma co meli leukemii (teda s tou leukemii tusim jenom, ale proc jinak by nemeli vlasy zejo)
    KASUMI: tak kdyztak strejda lexxa neco malo tusi, zejo ;_
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    LEXXA: Rika kdo?;)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    VON_GILOTINE: #iamthegunlobby
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    LEXXA: já chodil dost často nakupovat do Nekazanky, taková pěkná herna tam je, tam se tento druh oblečení hodí :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KASUMI: gun lobby co?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KASUMI: vis ze obchody jsou otevrene a neni potreba se ani vloupavat ani se schovavat pred kamerama, ze ano?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Na nakup
    Kolekce jaro/leto 2020 :))

    DEB
    DEB --- ---
    CYBORCA: ¯\_(ツ)_/ ¯
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    DEB: Neber to jako nejakou pomstu, to si myslim celou dobu. Jen jsem nemela to neodolatelny nutkani to tady psat, ale ted, kdyz uz jsi s tim zacla, tak si rikam proc ne. :)
    DEB
    DEB --- ---
    CYBORCA: jiste
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    DEB: :) razim ten nazor, ze je porad lepsi nekomu pripominat svym outfitem uklizecku (i kdyz tedy tvuj pohled nesdilim), nez se stylizovat do podivnyho chlapka, v damskejch botickach. ;)
    DEB
    DEB --- ---
    CYBORCA: tohle bohužel vypada jak kdyby si sla uklizet, ale pokud jdes, tak dobrej outfit, jeste by to chtelo satek
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    já si na první pracovní den zvolila image něco mezi stará/mladá a hippíkem.)

    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Tak dnes.

    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Red ridding... rouška?

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    QUADRANT: Na cestě do Modrý ústřice?
    1KA
    1KA --- ---
    Čekání na Godota.

    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Kdyz chcete predstirat manualni praci, musite mit vhodny odev.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam