• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SHARINKKA
    SHARINKKA --- ---
    MOODYCAT: A kdo říká, ze v tom spím a ještě jsem cely den doma? Mám pyzamo a pak se prevleknu do domácího.
    Ale znám lidi, co se vylozene prevleknou do džin a v tom sedí doma a pracuji :)
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    SHARINKKA: Jo. Už jsem párkrát pracovala i v lodičkách a sáčku (protože dost větrám abych tu měla vzduch, což s sebou nese zimu ...)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SHARINKKA: Zalezi, cemu rikas prevlikani. I kdybych spala v pyzamu, tak by mi to prislo asi nechutny bejt celej den v jednom a pak v tom spat a takhle furt dokola. Takze mam ruzny varianty domaciho obleceni od sexy teplaku po jiny sexy teplaky.
    DEB
    DEB --- ---
    ani náhodou.. teplaky pro kafe, teplaky na nákup, s teplakama pro donasky ruzneho typu
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Poznamka pod carou... ted jsem skoro po roce vlezla do kramu s oblecenim a mam pocit, ze to nebyl rok kupredu, ale nejaka smycka casova. Vysisovana trika, kostkovane flanelky... zpatky zakladka. Mladnu!!! Teda asi...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SHARINKKA: v dubnu jsem zacinala v nove praci, snaha na zacatku byla:D ted mne donuti se prevlict dve veci- dame jidlo a ppl. Na vse ostatni je slusnejsi svetr pres zidli.
    ACKO
    ACKO --- ---
    SHARINKKA: já jsem si opatřila bílou mikinu na teamsy
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SHARINKKA: Ale tak jako jo. Jestli se počítá, že ráno si navleču tepláčky nebo legíny, pohodlný triko a tlustý ponožky.
    Mám jednu košili nebo halenku na týden, který mám položený blízko stolu a oblékám ho, když mám call který nesnese domácí tričko. Dole pochopitelně zachovávám tepláčky.
    SHARINKKA
    SHARINKKA --- ---
    SARAJ: Já je právě ani neměla, jsem od Března v pyžamu :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SHARINKKA: tyhle ambice jsem zahodila na konci dubna.
    SHARINKKA
    SHARINKKA --- ---
    Hele vy co mate HO prevlikate se? :D

    DEB
    DEB --- ---
    BRUSINKA: to uz vam mohlo dojit nejakych par příspěvků zpet, ze Grantorino prijima jen kladne komentáře
    1KA
    1KA --- ---
    NOIK: kabelku si někde půjčím :D

    NOIK
    NOIK --- ---
    chtělo by to rozčísnout nějakou novou Exageho kabelkou
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: je to votravny, stejne jako kdyz ma nekdo nutkavou potrebu vykladat ostatnim, kdyz neco neni jeho salek caje... taky bych uvitala, kdyby se vsichni venovali tematu klubu, coz jest postovat svoje vohozy a ne si hrat na Františku Čížkovou, howgh
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    GRANTORINO: No, to jsem presne napsal, budto chvalit nebo drzet hubu, jinak by to nektery damy nevydejchaly jako treba ty. Hele, potvrzovat ocividny je zrochu zbytecny, nemyslis?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GRANTORINO: Hele, a vsimla sis, ze jsi na diskuznim serveru? Tudiz to, ze “se nikde nepise, ze se maj prispevky komentovat” nejspis imho znamena, ze nerozumis v zakladu platforme, na niz se nachazis.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BLOWUP: ano, tem co se to libi, at klidne daj plus, co tam mas dal, jinak klidne to muze zustat bez reakce, no problem
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Tady nikde neni napsany, ze se tu ma neco hodnotit, to uz si kazdej prebere po svym. Legitimne muzu tedy rict, ze me neci nazor nezajima. Jinak ten vohoz neni urcenej pro kazdyho, stejne jako neni nikdo urcenej pro vsechny, holt ma kazdej jinej vkus, tim ale neni snad nutny nekomu cpat svuj velectenej nazor, kdyz na nej nikdo neni zvedavej. Chtela bych videt borce, jak mi jde na ulici ci na vecirku rict, ze muj vohoz je nudnej. Zkratka tbh uz je jen tresnickou na dort :D

    Ja vidim jen auditko s tematem vas dnesni vohoz, ne modni policii, za kterou si jdu pro hodnoceni ci pro radu. Navic uprimne, ve vetsine pripadu se mi tu nelibi nic, a vis co? Proste drzim hubu, protoze to ze neco neni muj salek caje, neznamena, ze musim dotycneho ohodnotit.

    Kazdyho vec. Delejte si co chcete, ja zas muzu klidne napsat, ze me jeho nezajima.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SMETY: Tady se smi jenom chvalit ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam