• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    MADIETTA: tak to asi dela muj monitor. Tvuj oblicej je tvuj... ale nejak zvlastne vystupuje proti zbytku. No ... neva, treba mam i neco s videnim:)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ETERNITY: netuším, co máš na mysli, na fotkách umím pohladit sytost a kontrast, ale lepit jiné obličeje opravdu ne.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    MADIETTA: bezpochyby ti to slusi presne tak, jak vsichni rikaji, ale zda se to jen mi, jak kdyby tam byl ten oblicej prilepeny z jineho obrazku?:) To je nejaky efekt nebo graficka uprava?
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    stranu a kupuju si kalhoty s leopard vzorem #style40+

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ALEXIS: ve FB skupině Pin-up bazar. :D

    (jinak je to značka Dolly and Dotty)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    MADIETTA: Kde nakupuješ? Asking for a friend. :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KLEER: dík. :)
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    NACITALKA: Záleží na jaké úrovni tu protiminovou ochranu chceš...
    KLEER
    KLEER --- ---
    MADIETTA: tohle je za mě tvůj nejlepší vohoz ze všech co si sem dala. i ten výraz, postoj.. líbí :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MADIETTA: už mám čtvery minimálně, pátý na cestě. Šaty, ne děti :-D Nosím je do práce na točení videí :-D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Někdo v lockdownu peče chleba, já si kupuju jedny retro šaty za druhýma. Ještě že musím každý týden chodit s dítětem na terapii. Pojímám to jako společenskou událost.

    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    NEI: ted chodim jen v Camper peu cami, barefoot, doporucuju
    ale varuju ze po tom se cokoliv jineho nosi velmi spatne :) zredukovala jsem kvuli tomu i pulku satniku)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MOODYCAT: i na písek :-)))) jsou fakt příjemný a přijde mi, že třeba k džínám a tričku vypadaly dobře :-)
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    NEI: Skechers, už pár let drží, měkké, lehké, stelka z paměťové pěny, ale nepromokave určitě nejsou. Kupovala jsem dvoje, obojí za cca 35 EUR.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GENEVIEVE: A mas to jako prezuvcky do skolky nebo i normalne ven na pisek?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    ETERNITY: tady je neco v podobnem vzhledu, ale v drazsi variante:)
    Tenisky Tennis Elly BENSIMON / s gumou přes nárt / tmavě modrá - Bohemania
    https://www.bohemania.com/doplnky-boty/tenisky-tennis-elly-bensimon-tmave-modra-gumou-pres-nart/
    Nepromokave nevim, zrovna tenhle typ bot si v nepromokave podobe neumim predstavit. Nepromokave mam Melissy, ale ze by to byl na noze nejaky extra blazeny pocit s tou umelotinou, to se rict neda.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    NEI: kecky z lidlu. Sice ted nemaji, ale urcite mit zas budou. Vyhovuje mi, ze vypadaji jako normalni picutky a ne jak papuce.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    NEI: já mám tyhle a jsou jak obláček, fakt naprosto dokonalý. Nepromokavý asi úplně nebudou, ale rychle schnou. A jsou to moje nejoblíbenější boty na léto. Vydržely dvě sezony intenzivního nošení a plánuju je tahat ještě letos.
    https://www.skechers.com/en-gb/style/32628/bobs-plush-daisy-days/nvy
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Ja by som sa tiež pridala s dotazom na alternatívu k Toms, ale takú, čo sa za 2 mesiace nerozpadne.
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    Ráno byla chvilka i na vyfocení, kvalita nic moc, omlouvám se :) miluju ta volná ramena a asymetrické sukně... Lepší zrcadlo doma niet, mám k tomu tmavé elastaky a černé marteny

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam