• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MOODYCAT: šaty ti děsně seknou! <3
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MOODYCAT: Moody v šatech vypadá supr!
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Vzácný úkaz Moody v šatech in her natural habitat.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    sry spatnej klub :D
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    KOUDY: hm teplaky....
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    BLANITCHKA: Děkuju. Je to neskutečnej kousek. Ani se nehne, krásnej střih.

    Je tam na cedulce OT OLOMOUC, VI / PES :)

    JONY: Jojo, náběh už je ;)
    JONY
    JONY --- ---
    WRNQ: a za pár let to bude: ,,Mami, nebuď trapná..." :)
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    WRNQ: Krásnej!
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    SMETY: uz ani neuvidis.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Konečně je zase počasí vytáhnout můj milovaný kabát. Těžko říct, jak je starý, tipuju 60., 70. léta.
    ,,Mami, už pojď, co tu blbneš..."

    NYX
    NYX --- ---

    Tak potencialni kandidati na noveho spravce.

    270 hlasy od 208 respondentů

    SMETY
    SMETY --- ---
    DEB: vida ID Blondýna jsem tu dlouho neviděl.. (Blondynka? - nevím)
    DEB
    DEB --- ---
    STEPNI_VLK: nikdo nic nenabonzoval, prihlasila jsem se ja, projevila jsem zajem ze bych po Anete auditko prevzala, NYX vam chtel dat příležitost se vyjádřit ke změně správce

    nejde o nic jineho, nez mazat off-topic příspěvky a popripade dat ban takovym, co prijdou jen prudit, id snad nemusim vypisovat
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    STEPNI_VLK: keď ja by som sa chcela pozerať na vohozy a komentáre na vohozy a nie na podobné off topic kecy.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    NEI: Rád bych se pletl, ale mně z toho tak trochu smrdí nějaká ublížená "dobrá" duše, která to zdejší bezvládí NYXovi nabonzovala. ;)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ja bych to tu nemoderoval. sme prece na internetu. jen at se tu hadaj kdo co jak nosi a jak mu to slusi, je to lidske a nekdy i zabavne. je zajimave videt co se libi/nelibi ostatnim. komu se hadani nelibi/je ukrivden, at tahne slunickovat do prdele
    _VYKUTALENA_
    _VYKUTALENA_ --- ---
    SMETY
    SMETY --- ---
    Imho jde spis o to napsat do zahlavi, ze když sem někdo postne fotku musí počítat s komentářem - tak nějak automaticky

    + občas promáznout případný OT a kriplfajt

    Thats all

    Nevidím v tom nic tezkyho, slozityho ani časové náročného - ostatně proto jsem se na NYXovu výzvu dal všanc
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Nehledě na to, že se tady diskuze hodně často absurdně zacyklí a je to už jenom kopa hnoje a ne nic zajímavýho či k tématu. Taky mi přijde super nápad, aby tu byl nějaký admin a za takovýhle diskuze dával čáru.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    "Libi se mi pasek" nebo "nelibi se mi kozacky" je normalni komentar.
    "Vypadas jako kaspar" nebo "jste neeticka hovada" uz konstruktivni neni. To bych mazala.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Kdyz sem nekdo neco hodi, prijde mi, ze je normalni komentovat (k veci). Ale je fakt, ze to v pravidlech neni, spis nejaky zvyk.
    Muzem pred fotku napsat *bez komentaru

    Nebo udelat anketu a tim se pak ridit (komentare pro vsechny jo/ne).
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Taky úplně nevidím důvod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam