• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAWERICK: zeny maji sve triky:D obzvlaste, pokud jsou lehce lamy a berou si na cesty boty rovnou z krabic, ze;))
    Zisi, ja bych nekam jela..

    ORIKA: lodicka ti ma predevsim udelat radost a krasnou nohu +prodlouzit telo, jinak nema vyznam si mrvit chodidla a pater;) na 10cm jehly s uzkou spickou pec, kdyz se ti nelibi:D taky nosim kulaty spicky a silnejsi podpatek a babsky si fakt nepripadam;)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SARAJ: mně už léta funguje varianta navlíknout je na pánská kopyta. "Rozšlápnou" je místo mě. :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SARAJ: no je videt ze spojeni cetovatelky a profesionalni nakupci lodicek se nezapre :D
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    JAKE_UP: to mas mocinky smulecku :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAWERICK: kazdej ma nejaky treci plochy, ze, ja klasicky spicky bot, takze nandam tlusty fusky, narvu se prstama do boty, nemusis celou nohu, staci ten kus co resis - vezmes fen, zapnes na mirny fuk a nahrejvas. Kuze se nahrejva, povoluje, tvaruje se..;) Varianta, kdyz mas vic casu - nacpat do nich ziplock s vodou a do mrazaku, voda tuhne, rozpina se. - bota povoluje. Lze i v hotelovem pokoji - vetsina ma v minibaru i minimrazak a v koupelne fen:D
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SARAJ: troje ponozky znam, ale fen?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAWERICK: staci je doma rozchodit. A pouzit trik - trojite ponozky a fen, funguje i na lakovky.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Mocinky by mě zajímalo pozadí názoru, že naprosto čistá, elegantní lodička je nevkusná.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    GEY_KO: diky za odpoved. Takze pokud to nema misto podpatku 10 cm vysokou jehlu a spici deformujici prsty, tak je to babska bota, chapu.
    Priznavam, ze jsem do dnesniho dne netusila, ze je striktne stanoveno, jak maji lodicky vypadat. Clovek se stale uci novym vecem :) Osobne radeji zustanu u tech "babskych" bot, lodicky z tveho obrazku mi prijdou nevkusne, i kdyz chapu, ze po nich spousta zen touzi, protoze "labutinky".
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    taky je otazka co to bylo zac.. kdyz nepadnou "dokonale" tak to vzdycky bude "tezky" a kdyz nejsou kozene tak to bude jeste horsi...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    JONY: no tak pokud si je vzala "rovnou z krabice" na nekolik hodin vecer tak se neni moc co divit :)
    pravidlo 1 - nove boty vzdycky "vyvencit" doma nejakou dobu :) (ono to vlasne plati stejne i u chlapu. Taky je to lepsi)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    JONY: Klinik taky dobrý.
    JONY
    JONY --- ---
    Já si s jehlami vzpomněl na dávný zážitek, jak jsme s kamarádkou vyrazili do Státní opery, s tím, že předtím jsme naplánovali stylovou večeři a potom nějaké bdsm techtle mechtle. Vzala si k nadšení nás obou :) vysoké jehly, co doposud neměly vhodnou příležitost k vyvenčení. Skončilo to tak, že přesuny i s pomocí taxi probíhaly v pozici slečna pevně ve mně zaklíněná a zlatou tečkou při odchodu z Opery byla situace, která bdsm hrátky přesunula z plánovaného soukromí na chirurgickou ambulanci :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    HANELA: bože můj, ten titulek je takovej clickbait :D
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    HANELA: jak to udelala? :) To je jednoduchy... maji nekde v palaci pravdepodobne ruskou sluzku a ta ji to naucila :) Rusky zda se maji na chozeni na jehlach po prakticky cemkoliv nejakej vrozenej talent :)
    HANELA
    HANELA --- ---
    Kate to umí, chodit na vysokých podpatcích
    Kate Middleton na pohřbu prince Philipa šokovala: Fanoušci žádají vysvětlení
    https://www.msn.com/cs-cz/zabava/celebrity/kate-middleton-na-poh%C5%99bu-prince-philipa-%C5%A1okovala-fanou%C5%A1ci-%C5%BE%C3%A1daj%C3%AD-vysv%C4%9Btlen%C3%AD/ar-BB1fRoUA?li=BBOoPmi
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ACKO: mě zachraňuje to, že mám na zimu teplé chelseas na podpatku, které už roky nosím úplně všude a ke všemu. Vlastně nosím na jaře a v létě podpatky mnohem míň než v zimě. :D
    ACKO
    ACKO --- ---
    Já jsem už asi podpatky zapomněla nosit :-(, dám jim šanci teď zjara, ale nevím, jestli to není ztracený.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SARAJ: moja matka mala vzdy boty rozdelene na boty na nosenie a boty do taxiku.
    vysoke ihly su boty do taxiku. neda sa v tom chodit inde ako v interieri a i to len po obmedzenu dobu, na nejaku udalost, idealne v sede, nie celodenne.
    ak to nejaka dokaze dlhsie, good for her.

    SARAJ: ja na letne svadby uz lodicky nenosim. mam hezke svedske drevaky a serem na to. k svadbovemu typu siat to staci. vlastne uz lodicky nenosim vobec, akurat mi na ne sada prach.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    GEY_KO: Jo, tohle nosim do kanclu a do postele taky. Ale na poskakovani nekde po oslavach se v tom proste necitim:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam