• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SITH
    SITH --- ---
    DEB: smooth criminal
    DEB
    DEB --- ---
    konecne jsem uz zase o něco vic kovboj

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SIEGR: A ručník máš kde, he?
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    Blbé zrcadlo, blbé světlo ale někam proste musím “nenápadně” nacpat, že mám po x letech kalhoty vel. 38. Jupí :D

    ELIS
    ELIS --- ---
    CMLKA: Mám od nich nějaký starší s uni velikostí, který po vyprání ztratily tvar a lesk a jsou akorát tak na doma. Ale pak afaik změnili dodavatele a ty novější, co mám, mají jinej střih a vypadají pořád dost pevně i po delším nošení. Tyhle konkrétně jsou z nejnovější várky, co naskladnili, mám je teprve chvíli, ale nepředpokládám, že by šli s kvalitou dolů, bude to stejnej typ. Jsou pevnější, 88 % PES, 12 % spandex, dobře drží - nerolujou se z břicha, ani nevyjíždějí nad kotníky. A jsou akorát dlouhý (mám 174 cm). Ale mám jich vícero a střídám to, takže žádný z těch nových za sebou nemají víc než já nevim pět praní, takže se zas nemůžu úplně zaručit :) Ale za ty prachy mi přijdou dobrý.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ELIS: a kvalita? a matros?
    ELIS
    ELIS --- ---
    CMLKA: Dedoles, po všech slevách za tři stovky. Jsem rezignovaná matka, já jedu low-cost :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ELIS: ty druhy venkovsky jsou odkud prosim? YP?

    MADIETTA: covece a vis, ze takhle se mi moc libis? Ale ja jsem holt spis sporty spice no :))
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    V návaznosti na pekelnou debatu jdu s kůží na trh, tož se pobavte, jak vypadám, když jsem za tůristku, legíny included. :D

    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    K vedlejšími tematu pekelnosti matek s kocarkama. Muj evergreen. Cerna, seda, barefooty, alpaka svetr velikost 16xXL.)

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ELIS: Ty vubec nestarnes :)..i leginy dobry.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ELIS: Tahkle je to pěkný, sluší ti. (Pekelnost legín je imho individuální.)
    ELIS
    ELIS --- ---
    Vedle se opět diskutovalo nad pekelností legín, tak bych jen chtěla říct, že jsem tým legíny.
    Foto č. 1: Když v Praze pršelo.
    Foto č. 2: Rodinná procházka na vsi.

    DEB
    DEB --- ---
    KAIAFOX: dekuji pěkně
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    ETERNITY: jeden z ne/uvážených karanténních nákupů ve slevách :-D a jako většina mých šatů, je z Collectif :-D
    https://www.collectif.co.uk/clothes-c1/caterina-mini-polka-dot-swing-dress-p10069
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    DEB: Trenchcoat je naprosto boží!!
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    GENEVIEVE: Ty jsou!
    (odkud jsou?:))
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Konečně byl čas vytáhnout nové šaty do práce :-)

    DEB
    DEB --- ---
    utery

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    AMANT: Samosébně :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam