• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    AIJA
    AIJA --- ---
    SUBVERSION:
    Umíš chodit narozdíl ode mě:-)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    AIJA: o číslo menší jsou mi male :) nezakopavam
    AIJA
    AIJA --- ---
    SUBVERSION:
    Zkoušelas o číslo menší? Máš před prsty dost místa, nebudeš zakopávat? Mám podobné od loňska a chvíli mi trvalo si zvyknout na nepříjemnost mezi prsty:-)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SUBVERSION: Úplně v klidu. Spíše jde o to, jak kvalitně a z čeho je ten meziprst vyrobený, resp. co začne dělat po delším nošení...

    Už párkrát jsem si zkoušel vybírat z "pantofloidního" vzhledu, ale vždycky to skončí na tom, že to vypadá, jako bych se zapomněl přezout a zas a znovu končím u žabek. ;)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    SUBVERSION: Nikdy jsem si na to nezvykl.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SUBVERSION: koupila jsem si tyhle a měla jsem trochu obavy, ale jsou to nejpohodlnější sandály, co jsem kdy měla.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Vybírám si sandále :) příště to chce trochu dřív než v půlce června teda, menší výběr.
    Fajne jsou, hlavně ta podrážka, akorát si budu muset zvyknout na žabkostyle nošení, zatím to meziprst jde cítit, ale prý se na to člověk zvykne, a jak to máte vy? :)

    1KA
    1KA --- ---
    +naboso

    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    DEB
    DEB --- ---
    do práce v noční košili

    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    1KA
    1KA --- ---
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    Jaro zatím, ne? :)

    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    konečně léto
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    XMARGE: krasna barva
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Dneska ve lněných šatech - vlastní výroba :o)

    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    KOUDY: Děkuji)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TCHYBABA: Supr triko! :)
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    AKISAN: Děkuji ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TCHYBABA: boží
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam