• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SITH
    SITH --- ---
    KURE: jestli máš rád kůži, tak Tlustý má zajímavé věci. Ostatní materiály jsou lepší z eshopů z EU
    KURE
    KURE --- ---
    SITH: mírně ot, máš tip na nějakou takovou?
    SITH
    SITH --- ---
    RIMSAK: existují peněženky, kam stačí dát jen kartu, občanku, papírový litr a je to. Ty pětikilové objemné peněženky plné mincí a deseti kartiček brát s sebou nemusíš
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Tady dnešní rebelie proti dress code s bonusovými čudlíky pro dámy.

    Kolega Sith má samozřejěm pravdu - košile s krátkými (a ideálně ještě kapsičkou) ne, buď ohrnuté rukávy, nebo polo triko, pokud je to někam do ulic. Havajskou bych si ale klidně někam na pláž vzal.

    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    DROOPI: za me uplne vklidu. Kazdymu sedi neco jineho, tebe si dost dobre nedokazu predstavit v tom polotriku:)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Tak nevim, je ta kosile dobra?

    EDERA
    EDERA --- ---
    MADIETTA: Líbily by se mi, ale nic podobnýho aktuálně nikde nevidím:-( Holt zůstanu u pantoflí.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    EDERA: Papillio by Birkenstock.
    EDERA
    EDERA --- ---
    MADIETTA: Co je to za výrobce, prosím?
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    AIJA: Mam je několikáté v práci, na doma a jedny na ven ;-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AIJA: Nosí tchýně a tety, strašně si je pochvalují po operaci vbočených palců.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Lněný léto

    TABBY
    TABBY --- ---
    AIJA: Znam hodne lidi, co si je pochvaluji a nosi prakticky nonstop. Narozdil od crocs ti je je prodejne upravi na miru, a to opakovane.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SUBVERSION: vypadaji paradne:)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    ANDREJKA: už ani nevím, cedulku jsem kdysi ostříhla, škrabala
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    SARAJ: tyto jsou barefoot belenka, spousta místa na vše, podrážka tenka, ale po dlažbě se chodí ok. Dnes je mám druhý dej a už si asi zvykam :)
    KOLIHA
    KOLIHA --- ---
    AIJA: Nosí to moje máma, v jiných botech jí bolí nohy, tohle jí vyhovuje. Ale estetiky to podle mě moc nepobralo, to už raději nějaký crocks (jiný tvar než ten základní) a ten materiál je podle mého dost podobnej.
    AIJA
    AIJA --- ---
    Máte někdo zkušenost s tímhle?
    Zdravotní obuv Peter Legwood Archives - Chodim zdravě s.r.o.
    https://chodimzdrave.cz/sortiment/zdravotni-obuv-peter-legwood/
    Omylem jsem zabloudila do prodejny, vypadalo to zajímavě, ale prostě PLAST no.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SUBVERSION: zabky jsou fajn, je to o zvyku, jedine co bych trosku resila - tloustka podrazky a kolik mas okolo prstu materialu. Do mesta na dlazbe a patniky- pro nne zasadni, pamatkou mi budiz vykloubeny palec..
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SUBVERSION: Miluji žabky, jen ideálně bez pásku kolem pat ,-)
    V těch vedrech ideální obuv.
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    SUBVERSION: odkud jsou ty saty?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam