• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    AMANT
    AMANT --- ---
    SARAJ: ta snurecka misto vkusneho pasku na spodnim snimku pusobi dosti lascivne..to bych tu chtel na nekom videt a pak ty reakce:-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SARAJ:
    Typek na prvni fotce ma moc kratky sako tu nekdo rikal..
    Typek na druhy fotce ma ezo naramky tu nekdo rikal..
    Typek na treti fotce by mel pouzit zehlicku na lnenou kosili a kalhoty..tu nekdo rikal..
    tak priste lip..simte ;)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOUDY: .) simte, bud jsi to mel vcera ustat a nemazat se, nebo proste ted soupej nohama:)



    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SARAJ: Ja to zvladal az do ty zbytecne urazlivy kolaze naprosto v pohode a z kritiky se poucim. Neboj ty hujere :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GHOSTSTALKER: a jeje, dalsi citliva dusicka, doufam, ze to zvladnes lip, jak Koudy aka Hujer se svestickama.
    Snazite se tady o odlehcene letni modely co se nosi predevsim u more. Narvete to do mesta , zabijete to blbe padnoucim sakem - oba, nazehlenejma pukama, divnou delkou kalhot, ponozkama, botma a mimo doplnkama.. tak ja nevim, svetla barva a lehci material z vas proste neudela letniho samce od more. Letni causla moda i ve meste muze mit smrnc, jen vy tak dlouho kombinujete a rvete ty "letni" barvy, az to je upoceny a nudny..
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Tak pasecek.

    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    SARAJ: Muzes byt konkretnejsi? Co z toho (nebo vse dohromady?) se nesmi nosit v Cesku?
    KAIAFOX: Sako je OK, kalhoty by vetsi byt mohly (ale pokud jde o delku, tak na fotce vypadaji kratce, nebot jsou nohavice trochu vytazene).
    VSICHNIMAME: Pasek hodinek je tmave modry a podle me OK; na fotce to vse vypada tmavsi. Se spatnou stuhou na klobouku souhlasim, ale jeste jsem nedospel do faze, kdy bych chtel podle outfitu menit stuhu :-).
    DROOPI: Uklizeny. Ty kalhoty ani na opasek nemaji oka.
    DEB
    DEB --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: vsak. je ma GEISHA
    DEB
    DEB --- ---
    AETHER: ja bych k tomu dala bile, mozna na klinku letni sandály, to bys mela na vyletni plavbu parníkem :)))
    SARAJ: ja se taky primlouvam za extra pokoj pro boty, to je priorita, klidne vyhodit zbytek clenu rodiny pokud je to nutne :)))
    AMANT
    AMANT --- ---
    GHOSTSTALKER: takle ten bubak z Harryho Pottera ale vubec nevypadal..
    SITH
    SITH --- ---
    Za mě skvělý, ale volil bych bez klobouku
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    STARDAY: ja radsi taky mizim... Auditko me timhle stylem tez moc nebavi.
    AETHER
    AETHER --- ---
    SARAJ: Kdyz se mi slozite na vetsi byt😂
    NOIK
    NOIK --- ---
    VSICHNIMAME: kdyby zvolil brýle s výraznou černou obroučkou, tak by se to možná trochu vybalancovalo ..ale jinak mi v tom taky chybí šmrnc, nějaké kořeníčko, nějaké překvápko, něco fresh, adekvátní nositelově věku
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    *gif s pojidacem poopcornu*
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    GHOSTSTALKER: kde je pasek?
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    GHOSTSTALKER: černá stuha na klobouku a pásek hodinek jsou k tomu dost barevně tvrdé.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GHOSTSTALKER: Sako trochu širší v ramenou, se mi zdá.. a vyměnit kalhoty (velikost).
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GHOSTSTALKER: ne no:D
    Ja nevim panove, nechcete si tyhle modely nechat fakt v te odlehcene verzi na Jih Francie? Vzdyt to uplne boli..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam