• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KOUDY: Definitivne mnohem lepsi nez ten smazanej. Par musek by se sice taky naslo, ale neni to nesmyslnej paskvil :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    KOUDY:
    Proč tě tak baví ty malý saka? Proporčně je snad na menšího chlapa. Klopy kapes jsou v nesmyslý dýlce, pod rozepnutým knoflíkem ti leze pupek. Ani Hejlík už je nenosí...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MICHELLEDANIELS: Potom teda nechápu ten první příspěvek :D.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOUDY: no vidis, tohle je cajk a o zakazu modrejch veci to snad neni , ne? Chapu, ze vybrat potrebne z poznamek je tezka prace, ale to das:)
    Simte , co je to ten helenohoudovskej nazor, at jako vim.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KAIAFOX: Já se k tomuhle dál nebudu vyjadřovat, neříkám, že jich musí mít člověk 20 párů, prostě nosit školní pantofle nebo skate boty k šatům není nic pro mě, ale jak už jsem někde zmínila... každý ať si nosí co chce, nikomu do toho nekecám a nechci aby mi taky někdo do toho kecal.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KOUDY: tohle mi prijde celkem dobry, akorat je skoda ze mas hodinky jen na jedny ruce..:P
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NEI: Jenom tmavě modrý a ne blazer na pláž :(
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SARAJ: To ze jsem se potricitce odstehoval po deseti letech z centra do klidny lokality k prokopaku imho neznamena, ze uz nemuzu nosit modry saka a obleky ;)..ale necham ti tvuj helenohoudovskej svetonazor teda. Ja budu na jare a v lete nosit modry veci dal. Mam je rad a jdou mi k modrejm ocim :)


    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NEI: ja mam, ale je ve skrini, se do nej nenarvu, tak ho nenosim, mno:D
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MICHELLEDANIELS: S tím teda nesouhlasím. Je sice hezké mít ke každé sukni jedny boty, ale když si sestavíš šatník "chytře", není to nutné. Stačí vědět, s čím si co můžeš dovolit kombinovat, takže nakonec ti stačí několik párů a šlus.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Mně je blbě z té krémové barvy kalhot a ten klobouček mi přijde trošku jako anachronismus.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GHOSTSTALKER: :D oh boze..mno a to tom to je. Ty modely maji nejakou inspiraci, z neceho vychazi a prenest je do prostredi, kde se pohybujes, tak aby to fungovalo chce proste trosku vic vtipu, lehkosti, lezernosti... nikdy to nebude fungovat na presnych sablonach. Nejak nechapu, co se tady snazis vyargumentovat.. moda nema hranice, ale musis ji umet vynest.
    NOIK
    NOIK --- ---
    GHOSTSTALKER: některé věci se prostě těžko sdělujou, vysvětlujou ..buď to tam je nebo není ...a buď to člověk vidí nebo nevidí
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    Tak hlavně ti to vůbec nesedí a to by měl být základ.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    SARAJ: Jaka citliva dusicka? Diky za formulovani nazoru, ktery aspon ma nejakou informacni hodnotu, na rozdil od te tve prvni reakce.

    Proc by takove modely mely byt omezeny na more? Myslis, ze je to prakticke obleceni na plaz/k vode? Ja takove modely (ramove kozene boty, vlnene sako, bavlnene kalhoty) u more nevidam; k mori patri jine strihy, jine materialy.

    Jedinou souvislost s morem/jihem Francie vidim ve slunecnem pocasi. A v tom kontextu nevidim duvod, proc v Cesku v lete nenosit to, co na jinych mistech za podobneho pocasi. A jedinou opravdu "letni" barvou v mem i Koudyho outfitu je ta modra na saku.

    Muzes tedy prosim popsat, prip. ukazat na fotkach, jak si predstavujes stredoevropsky letni outfit?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GHOSTSTALKER: A taky to neni uplne dobry :-D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOUDY: aaaaw, uz jsem si rikala, kdy to prijde:)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    SARAJ: Šňůrečka na lněných kalhotách je se mnou dnes přítomna v práci.

    ELLA
    ELLA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: ale prosím, beze všeho :D

    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    MICHELLEDANIELS: a oboje jsou vetsinou hnusny (a hlavne jsou "desne pohodlny") :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam