• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    DELIRIUM: asi uz je pozde na nazor, ale ty saty nemaji pas.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DELIRIUM: Vrátit, ale nevím, jestli z toho zpátky půjde ušít to povlečení.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    DELIRIUM: Na tobě bude vypadat i pytel dobře ,-)
    Jen ten vzor na látce by si prostě zasloužil jiný střih šatů.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    DELIRIUM: Equiped item stats: Age +5 / Charisma -3
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Díky všem za komentáře. Mám ještě cca 2 týdny na rozmyšlenou, tak si je ještě zkusím a dám na svůj pocit z nich. A bohužel, v černé je nešijou :(
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    DELIRIUM: Kdyz mam ja potrebu se takhle ptat, obvykle to signalizuje, ze je mam vratit, ze o nich sama nejsem presvedcena.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    DELIRIUM: Schovat, budou se treba hodit za par let. Na druhou stranu pokud se v nich cejtis dobre tak je klidne nos.
    TAKAK
    TAKAK --- ---
    DELIRIUM: Já bych ti poradila, že pokud se ti líbí a cítíš se v nich dobře, nechej si je. Jestli si ale nejseš jistá, vrať je, nosit je podle mě nebudeš. Taky nosím většinou černou, takže pokud jdu do nějakýho jinýho extrému, musí to bejt něco, v čem se cítím super, jinak to leží ve skříni.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    DELIRIUM: za mě vrátit, ten vzor je děsnej...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    DELIRIUM: vratit, ale za mne kvuli strihu. Vypadas, ze mas velkej zadek a bricho. Kdybys je nosila ve viditelnem stadiu gravidity, ta by byly cajk. No ted je to jak, kdyby jsi utekla v nocni kosili z ustavu pro divky. Ta barva, ani ten vzor mi na tobe nevadi, no ten strih….
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Vratit nebo koupit v cerny
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DELIRIUM: vratit
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    DEB: mno :) černých mám už asi 20, proto sem chtěla něco trochu veselejsiho. V práci uz si že mě utahujou, že sem jak sicilska vdova.
    DEB
    DEB --- ---
    DELIRIUM: takze ti nemam rikat ze by se mi pacili v celocerne?
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    DELIRIUM: mně osobně se ten vzor vůbec nelíbí, ale přijde mi naopak, že ti ty šaty velmi sedí. takže za mě dobrý:)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    DELIRIUM: nechat !
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Králíčci opět v akci, aneb koupila sem si nové šaty (asi poprvé jiné než černé nebo šedivé) a prosím o názor. Nechat nebo vrátit?
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NANTHEI: černá elegance!
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    NANTHEI: tak je to správně, tak to má být 😉
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    NANTHEI: léto prý si žádá barvy. Tyhle jsou moje nejoblíbenější. Super vohoz ❤️
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam