• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    KOUDY: kdyz se tak tvaris, vypadas jak David Hasselhoff :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Clovek se vrati od more a tady je 15 stupnu sakra! Takze vzhuru do cerny.

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Jak turistuju

    AIJA
    AIJA --- ---
    NANTHEI:
    Sedí ti úplně perfektně.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    FIFI: jsou, děkuju :)* rozhodně si koupím minimálně ještě jedny.
    FIFI
    FIFI --- ---
    NANTHEI: ty jsou nadherny!
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    díky Madiettě. já jsem Reparádu tak nějak znala, ale vlastně mě nenapadlo se tam podívat.
    no a tyhle šaty jsou naprosto dokonalý. ideální střih, fajn provedení, kapsy, půlkolová sukně

    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    ETERNITY: krasne saty!! :))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DELIRIUM: mnohem lepsi nez ty saty predtim
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    DELIRIUM: Ty vyčesaný vlasy ke střihu šatů krásně sedí, perfektní :).
    SMETY
    SMETY --- ---
    DELIRIUM: takhle to má vypadat, očekáváme pak report
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MART1NKA: Decathlon :D a mám ještě jedny, celocerny Geox, ale ani v těch není tak pohodlný nachodit denne šest sedm km se závažím :))) a neříkám, že je to výkřik módy, spíš prostě je to znouzectnost. A děkuju! Mám z těch laclacu fakt radost :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    GENEVIEVE: Sú aj stylové a pohodlné tenisky :) tieto mi pripomínajú scénu z Crazy Stupid Love.
    Inak lacláče ti padnú super.
    FIFI
    FIFI --- ---
    DELIRIUM: Krasny!
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    DEB: ale pohodlný běžecký tenisky, což když člověk chce chodit po městě pěšky a nějaký se hýbat, tak preferuju pohodlí. Ale potrebovaly by určitě umýt :)
    DEB
    DEB --- ---
    GENEVIEVE: boty blby :/
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Příprava na firemní večírek mezi lajfry.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GENEVIEVE: To já teda ne, mám pupek už od prvních týdnů a na to, že jsem 6. měs., tak mám solidní vanu celý léto (spousta lidí si myslí, že už to mám za pár :D). Těhotenský slimky mám už od jara. Spíš teda za ty šaty jsem ráda, protože nabídka těhotenských mě nezaujala a taky jsou kolikrát zbytečně cenově načazený. Tyhle vynosím i potom.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    KAIAFOX: ano, já takhle zvládla celé léto ve svým normálním oblečení, protože na léto preferuju volný. ale taky jsem měla přes léto druhej trimestr, takže to šlo. V zimě mi to už neprojde...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    NIGHTFURY: hele zatím dobrý :-D jednak je mladej vychovanej a po močáku mi skáče jenom v noci, a jediný co mě na záchodě vyprudilo bylo, že mi z kapsičky vypadly klíče na zem a to ohýbání není žádná hitparáda už teď. Což mi připomíná, musím si koupit nějaký podzimní nazouvací boty bez tkaniček...

    Ale jinak mě lacláče baví, jsou dost pohodlný a nemusím si je furt různě popotahovat, jako těhotenský džíny s takovou tou ponožkou kolem břicha... a netlačí!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Po lacláčích jsem teda nesáhla ani při jednom těhotenství.. to zapínání by mě stálo nervy :D. Jsem ale ráda, že se dneska v normální konfekci dají koupit netěhotenské šaty, do kterých se ještě krásně vejdu :).

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam