• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    NE7RA: Ve špičkách pašuju balonky s kokainem.

    ENDER: Fotka byla původně určena slečně, která vlhne z košil a kravat. Nebudu to přece zakrývat sakem. Až ti dokrvácí oči, zkus se ale zamyslet nad tím, jestli třeba sako nečekalo na věšáku v chodbě.

    DABE: Jsem na vsi.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    JAKE_UP: slusna velikost bot, skoro jako Janda
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    nicméně už je to jedno, pač jsem nedočkavá a již jsem klikla a koupila. v nejhorším to vrátím
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MUI: no ale to je právě to, co mě mate. modelka 180 cm oblečená v size 40 a přitom to maj jako druhý nejmenší model. nejmenší uvádí 38. jakože mně o dost menší výšky padne jen o číslo menší kabát? tomu se dá těžko věřit
    SITH
    SITH --- ---
    JAKE_UP: hned bych si něco od tebe koupil :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Debatu o schoolgirls mažu, takhle ne, přátelé.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    a když jsme v tom, tak na jednání trochu slušněji :-)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    VALENTINA: Máš můj křivák! :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    GENEVIEVE: (a vzít si jiný hodinky)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    testování břichatých šatů na svatbu, co je o víkendu, tentokrát v divadle. Ještě budu muset vyladit doplňky a účes, do divadla na to nebyla moc kapacita.

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    A v tomhle se chodím prodávat a vydělávat na nájem.

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Efekt na děvčata podobný, jako na chlapce uniforma školačky.

    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    pardon za OT, ale nemáte někdo zkušenost s Pinko číslováním (jde o kabát). nemaj to náhodou posunutý jakože jejich 38 je mnohem menší než evropská? mi nejde do hlavy, proč v tom e-shopu maj velikosti od 38. jestli to mám brát jako spíš 32 nebo 34
    klidně pošta
    LYL
    LYL --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Nové džíny
    Velikost 27, Radko ;)
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    RIMMSI: staci sehnat triko od kapely Ministry se stejnojmenym nazvem jednoho jejich alba ;)
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    PRAASHEK: Až tam půjdu, určitě si ho necham vyrobit, díky za tip!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RIMMSI: a na toxikorehabilitační si bereš Dark Side of the Spoon?
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Aspoň se pacoši pobavili

    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Vohoz do práce, k doktorovi a nakonec (jako bonus) na hodinovou cestu totálně narvanym a zpožděnym autobusem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam