• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    NOIK
    NOIK --- ---
    MAR_TINA: to co hledáš se jmenuje přechodová parka
    KURE
    KURE --- ---
    MAR_TINA: bundy koukněte wellensteyn. Je to pěkně ušitý, zajímavé materiály, velikej výběr velikostí. Vymakany detaily. Není to úplně lidovka, ale mám od nich dvě a spokojenost.
    K vidění jsou v tom outletu u letiště.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    MAR_TINA: ja mam takovou od Columbie, je to takova trekova (oderu vzdorna, vetru a desti vzdorna) vetrovka s podsivkou, sediva zihana barva co se da ale nosit i do mesta. Jen teda stala 3500 tisice no.
    N_I
    N_I --- ---
    MAR_TINA: ja ji teda sehnal u the north face...ps. neudelas v tom ostudu u mladejch pac to nosi i par raperu dneska...
    carhart a dickes je takovej gant pro lehky fríky...mozna
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MAR_TINA: carhartt vlastne taky, se mi ty nazvy nejak pletou :)
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    MAR_TINA: Street style verze je Carhartt - jina cedulka na obleceni a bohuzel i jina cedulka s cenovkou
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ACIDQA: na tu zančku určitě koukneme.
    Protože modelové nemají na těle obtáhlé slimky!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MAR_TINA: cyklisti totiz jsou vychrtly buzny! Me to strasne bere!

    Muj ex ex byl profi hokejista, stehna mel obri a kupoval dziny i jiny hadry od dickies, nevim, jak jsou na tom ted teda, ale tenkrat mel snad vsechny bundy dickies
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KAIAFOX: kapsáče a kraťasy na míru nebo tepláky, fakt. Naštěstí se našel jeden model kraťasů na kolo, protože jinak podle výrobců cyklooblečení jsou cyklisti vychrtlý buzny :D
    Teplá bunda na kolo na míru. (záda a ramena). Podzimní / jarní středně slušná bunda zoufalství, už roky ji prostě nemá a netušíme, kde koupit.

    Tímto se ptám, bunda typu ne moc barevná spíš turistická, ŠIROKÁ PŘES ZÁDA A RAMENA, ale ne obří na břicho, na podzim a déšť či slabou zimu. Kde takovou koupit?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MAKII: synovi, který má stehna jako kmeny staletých dubů, se podařilo ulovit několikero kalhot tady:
    Suit and shirt men’s mode : Praha | Stores celio
    https://store.celio.com/cz/boheme/praha?l=en_GB
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MAKII: Zkus se poptat ve fitness/posilovacích auditkách. Imho budou místní muži vědět, kde se dá něco koupit.. pochybuju, že by chodili jen ve sportovním, nebo si nechali šít na míru.
    MAKII
    MAKII --- ---
    NAVARA: Jo tak tos mi radost neudělal.. on ani neposiluje, jen jezdí do práce na kole a celej den je na nohou. :(
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MAKII: Nevyrábí se, bude muset na mířenku. S ostatním oblečením, co krejčí nešijí (na ven, džíny,…) pak o pár čísel větší a nechat zkrátit. Ti co navrhují oblečení do obchodů nejspíše nikdy neviděli chlapa, co posiluje a nevynechává leg day.
    MAKII
    MAKII --- ---
    NIGHTFURY: Já se přidám k dotazu, chlap není závratně vysoký (184), ale stehna má široký strašně. Chodí v pracovním a jediný kalhoty, co měl do divadla, už přes stehna nenatáhne. Jeho to netrápí, ale mě jo… a nesnáší nakupování, takže potřebuju jít na jistotu.
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    Tak to bylo asi spíš smutné než pikantní. :(
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DELIRIUM: Víc žen večer venku oblečených takto.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    RIMSAK: předměty sporu byly: malé děti, matka pod vlivem a manžel evidentně taky...
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    DELIRIUM: sousedský spor s policajty zní napínavě..... došlo ke rvačce? Předmět sporu - soused? Vyvolává to spoustu otázek..... :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Vohoz na: kdybych nemusela řešit sousedsky spor s policajty, šla bych dnes večer ven takto.
    DEB
    DEB --- ---
    RADUZZKA: dekuji!
    dobra kape:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam