• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    JIGGYBIGGIE
    JIGGYBIGGIE --- ---
    1KA: Ten účes je skvělej!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    1KA: promiň, strašně mi tu pripominas Briana Maye :))
    1KA
    1KA --- ---
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    GEISHA: svetle nohavice? Teraz to vidavam casto. Alebo hnede puncochace (teracota alebo nieco svetlejsie ale s pletenou strukturou nie hladke nech to nevyzera jak proteza). Len to sa clovek musi trafit farbou k topankam co ma.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    JONY: díky:)
    JONY
    JONY --- ---
    VALENTINA: nejlepší vohoz co tu za několik posledních měsíců byl
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    podzim je tu
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    presne, teplaky nam neberte!
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Tezce originalni vohoz na prochazku s ditetem a nasledny pobyt na hristi. Barefoot (kompromis) boty nechybi. :)

    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    GEISHA: jsou mraky neutrálních barev mezi tělovou a úplně tmavou. já teď musim na zimu ještě nakoupit, ale v minulých letech jsem měla např. punčocháče s jemným copánkovým vzorem světle studeně hnědý, tmavě béžový/hnědý žíhaný, šedý žíhaný, vínový. je samozřejmě challenge to zkombinovat s botama, ale já mam standardně jedny barevný marteny, jedny kamenně šedý nebo koňak a jedny černý & dá se.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    ta koženková bunda začíná být silně nedostatečná
    jinak ta fotka strašně zkresluje, šaty jsou po kolena, kabelka je po boky.

    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    KOUDY: recyklujes foto z roku 2016 a nikdo si niceho nevsiml :D
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    KEMENTARI: punčocháče jsou tmavě modrý, naživo vyoadaly trochu iinak. Tělový určitě ne, je to síla 80DEN.

    KOCHANSKA_CH: nene, jak říká bystré oko WRNQ , je to Kutná Hora a za mnou je Barbora. Místňák se nezapře :o).
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SUBVERSION:
    Kabat je z anglie, kde jsem ho koupil asi pet let zpatky..ted jsem do nej konecne zase zhubnul :D
    Rolak je ze zalanda asi za ctyri kila..znacku netusim vubec. Videl jsem slevu 40% a hned ho soupnul do kosiku.
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    BAMBERLOK: No zrovna jsem na ten název trefila u kámošky na FB, synchronicita jak prase :D
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    GEISHA: svetle saty s hnedymi botami. Ale taka ta cognac hneda nie cokoladova.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    KOUDY: sluší, máš šité na míru?
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    XMARGE: Znojmo?
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    XMARGE: Dala bych telovy puncochy, ta cerna je hrozne tvrda. Jinak pekne vesely bavy a svetrik se saty dohromady pekne vykresluje postavu. :)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    vohoz na neděli (včerejšek).
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    AKISAN: Tvoje ootd mám ráda, většinou jsou to zajímavý kousky a dobře ti sednou, ale tepláky ne, tentokrát krok vedle :/.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam