• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ETERNITY: To je lahváč ještě z víkendu? :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Vzacna zastavka v kanclu

    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    SUBVERSION: ja spis chtela poukazat na to, ze pokud Sretsisin outfit komentuje nekdo se stylizaci do Barbory Skrlovy (tedy takovy vzhled je asi pokladan za optimum), bude nejvetsim Sretsisinym provinenim prave to, ze jeji outfit jako Skrlova nevypada. Normalne by mi ten debil look byl srdecne ukradenej, nepotrebovala bych ho resit, komentovat, priznat tim, jak moc se v mode sama nevyznam, ale v kombinaci s picovanim holky, ktery to slusi mi nedalo se neozvat.
    Sretsisin outfit muze bejt malo in, malo napaditej, malo zajimavej, cokoliv, ale slusi ji.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    GIRAFFKA: jinak řečeno, každý má jinou postavu a někomu vysoký pás (atd podle seznamu) nemusí slušet. Tady se ironie moc nechápe, musíš psát kolikrát jak pro děti =)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    KOVOVAMINCE: nevypadas v tom jako Deb. Tedy vsechno. Nejspis.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Svetr alá marshmallow za 150,-

    DEB
    DEB --- ---
    KOVOVAMINCE: nemas zac
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    DEB: Vyčerpávající odpověď, hned jsem moudřejší. Díky moc! :D
    DEB
    DEB --- ---
    KOVOVAMINCE: všechno
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    AETHER: Co dokáže fotka! Na tobě mě sukně zaujala okamžitě, na stránkách Bugy vůbec.
    AETHER
    AETHER --- ---
    LILITH_: Dik, asi zalozim fanklub😀

    Sukně značky Buga
    https://www.buga.cz/sukne/
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    DEB: Co je špatnýho na tričku přes kalhoty? :O
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    DEB: Kalhoty s nízkým pasem jo.)
    DEB
    DEB --- ---
    SRETSIS: tricko s vodou, kalhoty s nizkym pasem, tricko pres kalhoty, kalhoty pres boty by se melo vratit tam, odkud to prislo
    AIJA
    AIJA --- ---
    WRNQ:
    Já taky. Modrý. Triko ruskejch námořníků:-)
    LILITH_
    LILITH_ --- ---
    AETHER: Miluju tvoje sukně! ❤️
    DEB
    DEB --- ---
    AKISAN: ď
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    LILITH_: Nebo ukrajinských, teď nevím...
    LILITH_
    LILITH_ --- ---
    WRNQ: No však já taky, několik, jsou nesmrtelný. :) Červený jsou ruských námořnických záchranářů, pokud vím.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Dnes jedeme prouzky?

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    LILITH_: Takový triko mám z armyshopu;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam