• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    KOUDY: Když jsi krásná princezna, projdou ti i ty klíče v kapse
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SWIST: narazila jsem, že HM mělo sekci přímo se lnem, ale netuším kvalitu ani jsem to moc neprohlížela :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nechavat si narust dlouhy vlasy je fakt peklo. Nastesti mi kamoska pujcila celenku.

    NOIK
    NOIK --- ---
    SWIST: pozor ovšem na to, že len je trochu napíču v tom, že když trochu navlhne, tak trochu začne dřít a veškerej jeho bonus je ten tam!

    //...osobně nosim roky kalhoty s pukama, M&S, 100% polyester, v létě v zimě, nikdy se nezmuchlaj i když se vyválíš poblitej v pangejtu furt seš jak ze žurnálu, v létě si sice i dcera ťuká na čelo, ale zatim jsem nenašel nic lepšího:( ..tak pokud něco najdeš, dej vědět!
    BESTZYE
    BESTZYE --- ---
    DEB: potřebuju tu kabelku!
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SWIST: Skús Van Graaf, ten je na slušnejšie fajn. Neviem ako letné, ale bežné chinos tam majú v mnoho veľkostiach.
    SWIST
    SWIST --- ---
    PRDELOID: Díky za info ohledně dalších materiálů.. Po lnu jsem právě u košile přímo šel a zadařilo se. U kalhot jsem oběhal asi 5 obchodů a bez úspěchu. Nechci světlé, ideálně tmavě modré, nebo nějaká podobná tmavá barva... V Celio jsem narazil na fajn, ale dělají je jen do vel 38, já potřebuju tak 42.. :X Koukal jsem ještě na M&S tam mají nějaké lněné přímo oblekové, tak je zkusím.. Ale tím jsem tak vyčerpal obchody do kterých chodím když potřebuju něco slušnějšího. Nemám v tom vůbec přehled. :D
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    SWIST: len je perfektní materiál na léto, případně směs bavlna/len Nebo viskóza, ale 100% viskózové kalhoty by se ti rozdrbaly,proto koukej po blendu bavlna 50%/viskoza 50%
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim. Pardon za OT...
    Nemáte někdo tip na lehké slušné kalhoty ve kterých se člověk neupeče? Popřípadě kde se po nich v Praze kouknout? Oblek a X klasických košil mám, ale chtěl bych něco slušnějšího (do divadla, na svatby atp.) v čem se v létě neupeču. Zatím jsem pořídil jen nebělenou lněnou košili..
    ELIS
    ELIS --- ---
    Fotky vohozu někdo?

    MONROE
    MONROE --- ---
    DEB: To je uplne skvely!!!!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    DEB: Nádhera!
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    WRNQ: boží :)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Resp spíš na celej můj život.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Na pátek jak dělaný

    DEB
    DEB --- ---
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    FEFERONIE: jestli se v tom cítíš dobře, tak super!
    Na mě to však působí dost nesourodě.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    I s kabelkovým psíkem.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam