• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    CMLKA: sem se nevytahoval, to se ani nesmi, je tam na to extra cedulka!:P
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    HAR4NT: se nevytahuj!
    ELIS
    ELIS --- ---
    Pardon za OT, viděl někdo někde v Praze takovou sukni (střih, délka, pas stejné, barva i jiná)? Líbí se mi, ale chci si to někde zkusit, protože tuším, že v tom budu jak selka :) Případně beru i tipy na jiný typy černých maxi sukní (i méně formální). Dík.

    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    HOMOLOVKA: ☜(゚ヮ゚☜) (⌐■_■)
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    HAR4NT: laťka je příliš vysoko... 😔
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    HAR4NT: taky se nemusíš bát, že ti tam bude chtít někdo vběhnout, než se zavřou dveře
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    HOMOLOVKA: ahoj, nechtela bys pristi tyden nafotit neco jako nejlepsi vytahovou fotku za poslednich sto let a tim trumfnout nedavno neoficialne stanoveny rekord?.) zabrany mam!:))
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    RIMSAK: jo je paradni, skromnej, silnej a udela praci za dve muly.. a papa jen naky potencialy v rozmezi fazi a nuly:)
    proto jsem se i odhodlal se s nim vyfotit, ten tvor co ho drzi za ocasek jsem ja:))

    samozrejme doslo k situaci z RD ale bylo to na plocho..tak jako tvl!? nalozenej vytah OSBckama, krabicka a na ni nakreslenej hak a dve tlacitka se sipkama od sebe. hmm, kondiciogram hovori jasne, tak to zmacknu, at to mame za sebou..:))
    RIMMER: Dobře, Listere. Už víte, jak to funguje, teď spusťte ten mechanismus velmi, velmi, velmi jemně.
    (LISTER i s křeslem vyjede strašnou rychlostí a řachne sebou na zem.)
    RIMMER: Možná o ždibíček jemněji.
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    HAR4NT: nejlepší výtahová fotka za posledních 100 let :)
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Sladila jsem lak na nehty s náplastí, smysl pro detail mi nechybí!😏

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HAR4NT: Originální výtahová!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    jedna vytahova..

    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    TCHYBABA: dobrá změna u tebe :) klidně bych se nebála dát si ty šaty kratší, si můžeš dovolit ;)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Pritom klidne rok 88, proste nadcasove platny depesactvi
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    DEB: Jako víno...
    DEB
    DEB --- ---
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    MEI: Ano, když je na sobě máš dvakrát :) A vypadá to, že to dají i napotřetí ;)
    MEI
    MEI --- ---
    TCHYBABA: Jakoze existují silonky, které vydrží šest let?
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    ACIDQA: Je to tak :) Řekla bych, že tak šest let. A moc mě těší, že jsi nezapomněla <3
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam