• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    DEB
    DEB --- ---
    MEI: no je fakt ze za tu jizdu ve vytahu jsem si stoupla jak dement, jinak chodim rovne :D
    MEI
    MEI --- ---
    DEB: Jako dost dobrý, ale ty špičky k sobě bych od tebe nečekala ;-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    11 stupňů fit check.

    DEB
    DEB --- ---
    z patku

    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NICOLLETTE: tak pak dej vedet, jak se v nich leze, to sem jeste nevidel, vetsinou ty lidi maj naky teplaky..ale tak kdyz to ma kapsy na magnezium, tak asi ok.
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    NICOLLETTE: takže eště s decentním komplimentem, to mne pobavilo :) Prostě máš šaty s příběhem
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Prozradíš nám prosím ten šikovný sekáč? Fakt to je znamenitý úlovek :)
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    ACKO: to říkal i pan v sekáči! On mi je sundaval z výlohy totiž, a byl tam jedinej, tak jsem se jo ptala, jak se mu to zda:)
    a říkal: ona tu byla před vámi slečna.. no a byla hrozně smutná, víte ono.. no musíte mít.. no musíte mít.. musíte mít prostě trochu prsa, aby ty šaty držely

    Jsou mi fakt na míru.
    ACKO
    ACKO --- ---
    NICOLLETTE: ty jsou jak šitý na tebe, úplně perfektně ti seděj
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    NICOLLETTE: Naprosto nadherny, cely :)
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    DZEJLA: lezení dělá pěkná těla! :)

    Ne díky, ramena mi ještě nikdo nepochválil

    Jinak moc všem díky, akorát tu na ty šaty koukám, jak visí na skříni a jak jsou přenádherný, aaaaaah, to mi dnes tak zvedlo náladu!
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    NICOLLETTE: Pekny ramena!
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    NICOLLETTE: krásný, sluší ti moc a pocitově se mi k tobě i nějak hodí :)
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    dneska jsem potkala v sekáči šaty s kapsama, a nechtělo se mi je tam nechat...

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    JAKE_UP: tak to znamena jediny - jsou to blbci!:P
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    GEISHA: Nehledě na to, že poklona se skládá, ne sklání.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    D1RABBIT: Tak že by, já vím, že je to věru nepochopitelné a nepředstavitelné, ale přesto, pokus se otevřít svou mysl a všechny čakry, a zkus si v koutku duše představit, že by s tebou ti minuskující třeba nesouhlasili?
    DEB
    DEB --- ---
    D1RABBIT: praskni je:)))
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Taky nerozumím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam