• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NIMLOTEK: Tak já jsem doufala, že tenhle typ bot je něco, co už se z bažiny deavdesátek nevynoří, ale jinak asi dobrý. :)
    NIMLOTEK
    NIMLOTEK --- ---
    Me se ty boty s ponozkama libej, ale uz sem taky slyšela, ze sem udělala největší chybu v životě a tak. Co myslíte?

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Možná to tak jen působí z ty fotky. S druhou větou souhlas.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    FRAUZEZEK: Ta slovenština tomu vždycky tak pěkně přidá.
    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    Mne na tom nič divné nepríde. 🤷🏼‍♀️ Lepšie ako mať na sebe to, čo každá druhá.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Asi jakoby chápu záměr, ale pokud ti není 12, tak mi to přijde trochu divný...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    FRAUZEZEK: Robin Sparkles!!!

    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    FRAUZEZEK: Pokud je tatínek četník a namluvil zachovalé vdově, které se dvoří, že má po nebožce manželce "takhle malinkatou" dceru, tak 10/10.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    FRAUZEZEK:
    Be running up that road
    Be running up that hill
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    FRAUZEZEK: cca takto oblekam dceru do skoly :) skvele)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRAUZEZEK: dost dobry, skoda ze nemas dvourady koleckovy brusle a zvejku co dela taaaakovyhle bubliny:)
    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    TCHYBABA: scura :) pekne
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SMETY: Uvízla ve výtahu, volejte pomoc.
    SMETY
    SMETY --- ---
    Kam jste zavřeli DEB? :)
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    KAIAFOX: Inu cekal sem tuto vytku... ale jeste sem je pro jistotu jednou zastrihaval!
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    MAWERICK: ach so!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SIEMENZ: máš tam ještě rezervy, ustřihnout, a nabušit stehna a pak to bude :*

    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    KOOTCHA: Ale o tom tady celou dobu mluvím Mlho:) srolovana ponožka = boule na kraťasech. Oni ji měli asi oba ale Dalibor je tím známější. Tak jsem se opravil
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Takovej jako spis lovecacek. Slovni zaklad je v tomto pripade samozrejme "love".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam