• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    KAIAFOX: ja dostal v cca 18.letech od taty k vanocum ES, ktery staly 3,5K coz byly strasny prachy a tatovi se tak libili, ze si je koupil taky :-))))
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KAIAFOX: svoje černý Globe a bílo růžový DC Manteca jsem nosila ještě prvák druhák na vejšce. :))
    Stály randál, zpravidla můj celý jeden měsíc v lékárně. 😂
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Já měla první DC Manteca a strašně jsem je milovala. Koupila jsem si je za prachy z brigády, stály tenkrát 2,5K, pak jsem nosila "žehličky" ještě hodně dlouho, většinou DC, nebo C1rca, než jsem zjistila, že existujou i holčičí boty :D.
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    GEISHA: ja si teda pamatuju Sketchery jakozto prvni 'skejtovy' boty a to jsem byla na zakladce...rozhodne pred 1997. Na gymplu se pak uz rozhodne nosily ty velky divny DC, Globe, Etnies...no chleby, jak by rekla Deb:)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    GEISHA: Popravde uz nevim presne, odkud byly. Je fakt, ze ja mam rodinu rozstehovanou vsude mozne, tak mi je moh´ nekdo z pribuznych privezt jako dar nebohemu ditku z rozvojoveho “vychodu”. :)))

    Nebyly to takovy ty skejt “chleby”, mely takovej vic jako “adidaskovej tvar” jako samba nebo gazelle. Mela jsem cerny s ruzovejma a bilejma “eckama” a cerveny s bezovejma. :)

    Nemuzu je vygooglit, ale dost podobny jako tyhle.

    + teda ultra bokovy zvonace a skejt boty si pamatuju taky, ale to uz jsme milovali Muchowa, tak to bylo tak o dva tri jahry pozdeji. :))

    FRENNET
    FRENNET --- ---
    DEB: adidas superstar!
    kupuju si je uz druhy mesic :D
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    GEISHA: tak ja byl poprve ve skate shopu v roce 94, kde jsem si poridil svoje prvni skate boty znacky Duffs. Myslim ze tam meli ostatni znacky.
    DEB
    DEB --- ---
    ACIDQA: tyhle chleby boty jsem nenosila, ja jsem byla team adidas od raného dětství, ale spoluzacka mela bile s barevnejma eckama
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Mela jsem k nim takovy Etnies tenisky, ktery mely to “ecko” na suchac a dalo se vymenit. Pamatujete je nekdo?:)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Tyhle zvonace… to jsou libacky na lyzaku v 96. To byly dobry casy. Davam plus.

    Nostalgie.
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    KAIAFOX: uznávám, že je ten gif trochu rychlejší.. :) ale snad se dá rozpoznat ;)
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    FRAUZEZEK: sladké pozdní devadesátky?
    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    ADRIENE: chvilku jsem premyslel v jakem jsem auditku, hezke.
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    GEISHA: ahaa :)) rychlost je pro všechny fotky stejná drahá a je to stehno, prdel mám trochu výš ;)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ADRIENE: nestíhám..
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WRNQ: tenhle ne, tenhle ma na svedomi odivi
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    SARKALINA: Nešila sis sama?
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Taky bych si chtěla koupit kabat, který vypadá jak župan.. poradite kde si můžu vybrat? :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ELIS
    ELIS --- ---
    VESTIGIA: Díky. Omluva přijata :)
    ATUARFIK: Je to Háemko, ale ze sekáče, tudíž těžko říct.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam