• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    takze se tu smi psat jen pekne veci a komplimenty? jsem myslela ze mame tu freedom of speech.. (?) :)
    koukam ted na pravidla skupiny a vidim "Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní."
    PETRUSCHKA
    PETRUSCHKA --- ---
    PALEONTOLOG: není to tak hrozné. Ono člověku nepřidá fotočočka mobilu. Každopádně jsem tady nastartoval místní mínusovače :-D
    TABO
    TABO --- ---
    GEISHA: Ten svetr bych moc potrebovala, doporusila bys mi, prosim, znacku? :)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    HAJOUNEK: kabáty vypadají strašně, ne děvčata
    DEB
    DEB --- ---
    vsechny kabaty jsou super, pokud pres ne nechcete nosit perovou vestu:))))

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MOODYCAT: kabaty v pohode, to uz spis ten pesar vypada zvlastne :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RIMMSI: já ten obrázek nevidím, ale do klobouku rozhodně jdi! přece nebudeš nosit nějakou placatou čepici, něco s kšiltem nebo nedejbože pletenou čepici. jen pozor na bonton, s kloboukem se musí trochu umět zacházet, jinak se člověk snadno shodí. kor před starší generací, která si ještě pamatuje gutha-jarkovského
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PETRUSCHKA: homburg je teda solidně ujetej, ještě s tou úzkou krempou, to je fakt na komika :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HAJOUNEK: Jsem si zcela jista, ze pod tema strasnyma kabatama jsou minimalne prumerne hezke divky.
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    MOODYCAT: To je ale tvůj problém, že jo 🙃 a není potřeba kvůli tomu osočovat děvčata, že vypadaj strašně
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HAJOUNEK: Jakmile ma neco v privlastku “zenske”, tak se od toho vzdaluju co nejdal.
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    Náhodou mně zas přijdou dvouřadé kabáty velmi velmi ženské a slušivé :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Hele jestli je to tady jako dukazni material, ze ty dvourady kabaty vypadaj strasne, tak to delate velmi efektivne :).
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    KALHOTKA: já chci do týmu šilhavých mariňáků!

    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    RIMMSI: Klobouk dobrej, ale vzal bych si kabát jen s jednou řadou knoflíků. Dvouřadý jsou pro tlusťochy a šilhavý mariňáky.
    MIYU
    MIYU --- ---
    RIMMSI: trochu mi to evokuje konfederačního vojáka, asi díky kombinaci s kabátem, možná ke zvážení jestli to je jak chceš/můžeš působit na lidi
    DEB
    DEB --- ---
    a tenmalej mi muzes dat, co to je 52? 55?
    DEB
    DEB --- ---
    RIMMSI: kamarádku pošli do piče a kup si větší
    PETRUSCHKA
    PETRUSCHKA --- ---
    Ad klobouk. Já třeba nosím homburg jako komický prvek. A tvářím se u toho jako panenka Maria...

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    RIMMSI: nosi, a slusel by ti, ale je ti malej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam