• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ZRK
    ZRK --- ---
    KAIAFOX: už vidím babu s květákem, jak nakupuje u Erika fashion 😅
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Ha! A já dneska u Lidlu viděla paní ve skoro stejný bundě. Bylo jí určitě přes 70, květák a apartni klobouček. Zahoď to!
    ZRK
    ZRK --- ---
    SOLEI: chodím. Dobrej postřeh vlastně. To mě nenapadlo a pravda...
    JONY
    JONY --- ---
    CMLKA: jak by určitě poradil kolega Noik, kolem hlavy nějaký páseček
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MADIETTA: Upe si ji představuju jeste s ozivenickem na hlave! God, I miss ozivenicka!!
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    ZRK: ještě mne tak napadá. Jestli chodíš s batohem tak pro tebe není. V tomhle budeš mít do dvou týdnů vylámané popruhy od batohu. Nechala bych si ho kdyby byl za nějakou supr cenu a taaak, pokud plánuješ nosit jej déle než letošní zimu tak to není kousek pro Tebe
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ZRK: přijde mi to jako naprosto nudná a standardní parka pro paní středního věku, moje matka takové nosí celý život. Pokud se v ní úplně necítíš, tak na ní nevidím nic ultrasupervýjimečného, kvůli čemus by ses musela přemáhat do jejího nošení. Fiflenkoidní věru není vůbec.
    ZRK
    ZRK --- ---
    ACIDQA: sameťák je zajímavej. Sere mě ta kožešina kolem celého krku. Kdyby začínala dál, pak by to bylo super. Dnes měla kamarádka bundu s koziskovou kapucou a to bylo přesně to ono, ale zas nebyla pěkná ta bunda. Já fakt nevím. Asi to nebudu moct nosit celou zimu rozeplý s kapucou na hlavě 🙈
    Jinak mi skvěle sedí a taky bezvadně hřeje 🙏
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Nasla bych broz s myskou:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ACIDQA: presne!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Budu asi za magora, ale mne se nejak zvrhle libi.
    Sametak supr a rekla bych, ze ti slusi.

    Kdybych byla ty, tak si ho necham!
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ZRK: ber ho! Mne prijde super. Chumlaci do snehu.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    ZRK: ta druhá fotka - princezna se zlatou hvězdou a myší kabátek - dívej ;-)

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Pche, bunda s kapucí do divadla. Amatéři, na audienci u krále jedině v crocsech.

    ‘Beautifully chosen’: David Hockney’s yellow Crocs impress King Charles | Fashion | The Guardian
    https://www.theguardian.com/fashion/2022/nov/26/david-hockney-yellow-crocs-impress-king-charles
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Imho umis i tu kapuci naplnit charisma/os9bnosti kterou ma dopln9vat. Za me v poradku.
    V kterym divadle nedas kabat do satny, wut, irelevantni noticka
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ZRK: Jestli se v tom necitis, vrat ho. Stejne ho nebudes nosit.
    ZRK
    ZRK --- ---
    PRDELOID: 😅👌
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    CMLKA: Přesně!
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    ZRK: mně se to líbí, vypadá to trochu jako hlava s bobříkem
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ZRK: he vidis, ja prvni vec, ze vsech zimnich bund ten lem s chlupama sundavam :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZRK: vyber si kabát s kapucí, který ti sluší a přišij chlupy - normálně se kupuje zapínací nebo přišívací chlupatý lem různých barve a tlouštěk řádově za pár stovek.
    Zapínací má dírky a na kapucu našiješ knoflíky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam