• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Add bundy, třeba teď na mě tahle skočila na IG a můžu říct, že kdyby byla o dvacet centimetrů delší, tak bych ji mileráda oblékla.
    Jinak mám totální krizi, protože můj nejoblíbenější kabát byl nějakej černej (nějaký skandinávský cool no name značky, ale s tím nenápadným šarmem) ze sekáče, kterej jsem totálně dorvala a žádný podobný neexistuje, takže kdybyste natrefili na něco, co je cosi mezi tím, co posílám, jednoduchou parkou typu Fjell Räven a něčím, co může zavánět parkou typu Bundeswehr, tak mi to prosím pošlete, budu vám velmi vděčná:)

    ZRK
    ZRK --- ---
    KAIAFOX: už vidím babu s květákem, jak nakupuje u Erika fashion 😅
    MISSDNB
    MISSDNB --- ---
    MULTICAT: Odkud? Prosím!
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    GEISHA: jak píšeš, pěkná bunda je fakt sirokej pojem a navíc je to hooodne subjektivní. Za mě třeba to, co linkujes, do té kategorie nespadá.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    LUSINDA: koupila jsem si toto a jsem z toho nadsena, kamkoliv si sednu, citim se jako v kozenem kresle. krasne tepla, prikryva dupku, a pry mi fakt slusi
    udrzitelna moda to ale bohuzel neni, musim davat pozor at se v tom nechovam jako prase
    https://www.stradivarius.com/gb/oversize-faux-leather-puffer-jacket-with-hood-l05749470?colorId=004
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ANDREJKA: to je seasalt, barva je víc tmavocervena na telefonu ji vidím trochu do fialova
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    MAR_TINA: krásná barva. odkud prosím?
    DEB
    DEB --- ---
    LUSINDA: nepovazuju se za nyxi kriticku, na to tu jsou jini experti, ale nejake blizsi specifikace?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nepotřebuju další bundu. Nepotřebuju tyrkysovou bundu, když mám červenou žlutou šedou a teplou modrou.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    LUSINDA: do města? Sportovni? Mam
    Jich asi sest. :)

    Damen Jacken - Nachhaltig & Vegan | ragwear
    https://www.ragwear.com/de/damen/jacken
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: To, co postuješ ty, je u mě už kabát, bunda je něco kratšího. Jednu ovčí babičku bez kapuce mám, jako wellness oděv to nevidím. :-)

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dnes máme v práci náročného klienta, tak jsem si vzala mikinu se zaklínadlem. A třeba nedostanu přes dr*ku :)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: nope
    Když to jenom trochu připomíná župan, patří to do wellness :)

    Pokud ti není 70+
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Třeba ovčí babička? :-)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LUSINDA: bundy, jakožto oděv do přírody a města, nikoli do divadla a na fiflení? Do divadla je kabát, pokusy udělat z bundy eleganci nefungujou.
    Já mám tuhle, ale kratší - tu už nemají v nabídce, tak nemám fotku:

    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    mají prosím modní kritičky z Nyxu foto nějaký pěkný bundy? (beze srandy)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Ha! A já dneska u Lidlu viděla paní ve skoro stejný bundě. Bylo jí určitě přes 70, květák a apartni klobouček. Zahoď to!
    ZRK
    ZRK --- ---
    SOLEI: chodím. Dobrej postřeh vlastně. To mě nenapadlo a pravda...
    JONY
    JONY --- ---
    CMLKA: jak by určitě poradil kolega Noik, kolem hlavy nějaký páseček
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MADIETTA: Upe si ji představuju jeste s ozivenickem na hlave! God, I miss ozivenicka!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam