• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    LORAIN: To je tvarem postavy. Mam taky tak a vypadam zase jinak nez vy dve. Kdysi jsme na to s kamaradkou vyhraly nejednu sazku. Stejny cisla a uplne jina hmota.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NAVARA: stopro, jeden můj spolužák v jazykovém kurzu nechodí v ničem jiném.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Dělají podobné kabáty na chlapy?
    SMETY
    SMETY --- ---
    DEB: V Holeškách zprovoznili výtah <3 je to v pořádku
    DEB
    DEB --- ---
    LORAIN: mam tez okolo 50kg,
    anywho tady ho mam na sobe, jednou s kapucou, jednou bez, aby sis to predstavila

    LORAIN
    LORAIN --- ---
    DEB: Tak jsi extra hubená ;-) Já mám 163cm 53 kg, vypadám v porovnání s tebou mnohem baculatější a všechno oversized na mě vypadá divně.
    DEB
    DEB --- ---
    LORAIN: prej na vas vysokych, ja mam 160cm :D
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    diky moc vsem za tipy, proberu se tim, ale jsou fakt pekny. budget mam tak 5 tisic, ale jsem ochotna pockat i po sezone na slevu:)
    ja jsem taky mala, takze bych chtela spis uzsi, ale uvidim, asi musim ozkouset...
    hlavne proste faaaakt teply
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Koukám, že dost záleží na tom, jestli chce Tereza vypadat štíhle (lze kupodivu i v péřáku) nebo oversized :-) Mně se tak strašně líbí ty vaše veliké, ale při mé výšce bych v tom byla jako malá koule, přitom na vás vysokých vypadají úžasně. A já si zas v úzkém vypásnutém připadám vyšší a štíhlejší.
    DEB
    DEB --- ---
    TATEREZA: doporucuji znacku mbym https://www.zalando.cz/damske-obleceni-zimni-kabaty/m-by-m/?sleeves=dlouh%C3%A9 ted je maji hodne ve sleve!!!

    mamcernej dlouhej az na zem, neni perovej tho, ale recyclovanej polyester, dvojitej zip, odepinaci kapuca, me pod nej staci jen kosile nebo lehky svetrik, mam tento ale cerny https://www.zalando.cz/mbym-klasicky-kabat-overland-trek-mb121u01u-o11.html
    LILITH_
    LILITH_ --- ---
    MAKII: Only, ale nějaká prehistorická kolekce.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    TATEREZA:urcite patagonie, velmi teply, vypada draze, vydrzi.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    LORAIN: je úžasný, teplý! Vůbec nechápu, proč už jsem ho neměla dávno před tím ;-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TATEREZA: Pořád se vracím při porovnávání s ostatními k tomuto ,-)

    https://www.adidas.cz/kab%C3%A1t-big-baffle-down/HN9937.html
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    TATEREZA: Aký máš budget?
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    TATEREZA: Khujo :)
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    poradíte prosím hezkej a teplej takovej ten prošívaej spacákoidní kabát? sem tam se mi v reálu nějakej líbí, ale je jich jen zlomek a nemůžu se dopídit nějakých šik značek...
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    DRUMID23:
    vyhraly saty.

    diky vsem, kdo se zapojili se svym uhlem pohledu ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam