• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    FRENNET:
    jedny "zimní" když je fakt sníh nebo mokro:

    jedny letní, když je fakt vedro:

    jedny celoroční:

    a čerstvě jedny na chození venku:

    plus pantofle k vodě a jedny starý "pracovní" tenisky.
    jo a v práci mám firemní.

    nový kupuju po rozpadnutí stávajících, přičemž zimní aku slouží tak deset let bez defektu. celoroční boots&braces už byly asi čtyřikrát na výměně podrážky a přešití pár švů, ale jedou už třináctej rok.
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    FRENNET: Na pozdni jaro az zari cca 15 párů. Na zimu mám tři + jedny podpatkové, když chci dělat parádu.
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    FRENNET: mám asi 40 páru, vyloženě zimních a vyloženě letních méně než jarních a podzimnich, plus k tomu pak různé specializovane sportovní, ty nepocitam. Boty hodně stridam, tj. Nenosím celý týden jedny, je tedy těžké je proslapat.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Ja polozim otazku jinak, kolik mate zimnich-jarnich-letnich-podzimnich bot? Na kazde obdobi, myslim. Chci si koupit nejake Vasky, ale vzdy je seslapu a je mi lito davat ty penize za ne, kdyz mi ve slusnem stavu vydrži jednu sezonu. Na druhou uz maji diru v podrazce na pate a jdou do kose.
    DEB
    DEB --- ---
    ACIDQA: ale nemaji moji velikost, uz to mam vsechno zkouknuty
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    DEB: Nechci te ponoukat, ale ty s gumou jsou ted na eobuvi se 40% slevou, vim od kamaradky ;)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Furla
    KUNKU
    KUNKU --- ---
    Zip
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    DEB: kůže! 1)jsou hezčí 2)jako zimní mají větší tepelný komfort 3) vydrží rozhodně déle než ty s gumou.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    KAIAFOX: Ok, mažu 😉😄
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GRETKA: Tohle bude kůže - guma = ten pružný prvek lemující achilovku.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    DEB: Přidám osobní zkušenost. Koupila jsem si podobné gumové od aigle tak 2-3 roky zpět. A na mini výlety (nakoupit do obchodu za rohem) ok, ale jakmile v tom mam chodit celý den, jakože je upršený den a šla jsem s tím do práce, tak byli puchýře 😔 Zkusila jsem to snad třikrát. Zatim je furt mám, protože když fakt leje tak to jsou prostě nádherný holiny a je to príma, ale prostě nepřizpůsobí se. 🤷🏻‍♀️
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    .... jako sorry, ale to si fakt nekdo koupi dobrovolne??
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    DEB: guma:)
    DEB
    DEB --- ---
    ACIDQA: na to nemam budget bohuzel a zase takovej magor nejsem, abych mela temer totožné boty za 20k, proste jenom jedny
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Jsem hamizna. Nechala bych si oba pary a doporucuju to i tobe.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DEB: Nevidím rozdíl.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    DEB: Guma!
    BEARDY
    BEARDY --- ---
    DEB: Očividně jsem jen kokot, levá noha.
    DEB
    DEB --- ---
    BEARDY: pockej to je vtip nebo sis nevsiml ze mam na kazdy noze jinou:))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam