• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    GEISHA: az “odzimuju” ;)

    DEB: zhruba jako KOCHANSKA_CH:


    SIR_PROMOE: jestli myslis tenisky, jako obuv na sport, tak ty mam samozrejme v botniku taky. 😎 Primo BOTASky nemam ani jedny. Kdysi jsem je dostala, kdyz jsem jako studentka brigadnicila pro jednu firmu, ktera zrovna realizovala expozici firmy Botas v Muzeu ve Skutci, ale nesedi mi. :)) Ale diky tomu dotazu ted budes vedet, ze az budes v tomhle muzeu https://muzeum.skutec.cz/, kazda bota, kazdej popisek… vsechno mi proslo rukama. 😂
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ACIDQA: Já ti v tomto sekunduju, mám bot jak stonoha. A furt je to málo! :-)
    DEB
    DEB --- ---
    ACIDQA: tak schválně, kolik
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    ACIDQA: ale BOTASek moc nemas co :) ?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    FRENNET:
    BERUSKA_CA:

    Nebojte, ja mam boty i za vas. Vzdycky se takhle obetuju za nekoho, kdo moc bot nema, aby nepadl obuvni prumysl.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BERUSKA_CA: Ehm, jsme v tom spolu. Jedny zimní, jedny přechodne: jaro+podzim a dobre tak letní asi ctvery: 2xpantofle, jedny sandale, jedny espadrilky. Tenisky na behani jedny, ale ty uz si taky říkají o výměnu.
    Jedny společenské a jedny slusne lodičky na klinku.
    Přeskace a dvoje stary trekovky na zahradu nepočítám.
    Mela bych se nad sebou zamyslet.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GENEVIEVE:Osobne muzu doporucit tyhle. Nosim je uz par let jako daily tenisky. Koupil jsem si jeden par a pak dalsi tri, takze mam na patnact let vystarano. Jsou imho unisexovy, takze pro zensky i chlapy. Ted jsou na zalandu vyprodane, ale urcite se daji sehnat i jinde.

    Lloyd EDIBUR - Vysoké tenisky - black/černá - Zalando.cz
    https://www.zalando.cz/lloyd-edibur-vysoke-tenisky-black-ll112n009-q11.html
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Já právě zoufale sháním černé tenisky, kvalitní kde neproslapu patu hned, nebudu z nich mít puchýře a nebudou mít flitry, cvočky nebo zip (tohle fakt nechápu, ty zipy všude). A zatím nic moc.
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    FRENNET: já si koupila někdy v říjnu Vasky Lydie black a totál spokojenost, tahám je pořád a vypadaj jako nový... daj se nosit od podzimu do jara
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MAR_TINA: Jakože ploutve zvlášť a neoprenový boty taky zvlášť? ;-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BERUSKA_CA: ploutve se taky počítají. ;)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    FRENNET: Ja mam bot rekordne malo, protoze pracovni jsou jedny konkretni.
    Zimni mam Sorel, to vydrzelo kanadskou zimu (-30 stupnu), martensky (anglicke) budu muset po dvanacti letech vymenit.
    Tenisky asi ctvery, taktez na podpatku, dvoje baleriny a dvoje sandaly. Ja musim zminovat i preskace, s mym pristupem se pocita kazda bota a i tak delam zenskemu pokoleni ostudu.
    Jo a jeste mam jedny zabky a jedny pantofle do bazenu :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    MART1NKA: reserved, ale uz lonska kolekce
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    VALENTINA: Odkiaľ? :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    VALENTINA: Ty jsou boží a moc ti seknou :). Obdivuju všechny, kteří umí vynést květy. Mně se to zatím nedaří :D.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    FRENNET: na zimu mám asi patery boty, reálně nosím nejvíc dvoje, zbytek velmi občas. Na jaro-podzim mám bot asi nejvíc, cca 8 párů tenisek v různých barvách, několikery polobotky, lodičky na klínu (baleríny už nenosím, nějak jsem na ně zanevřela). Na léto tak patery sandály.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    jaro je tady, aneb noční košile do práce:)

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    FRENNET: Vasky som teda nikdy nemala, ale posledné Vagabondy vydržali 3.5 roka.
    Inak mám 2x trojsezónne ala doc martens (lakované a matné černé), tie nosím väcšinu času, potom mám protišmykové snehulopohory od Salomonu na výlety v snehu a celokožené pohory na výlety v blate. Do prírody mestské boty nenosím a naopak. Na jar a podzim mám chelsea bez a na podpatku a tenisky Nike ak je sucho.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    FRENNET: pořiď si vložky do bot na míru. Sice to stojí dost, ale ortoped ti může napsat poukaz různý výše. Ty obchody, co to dělají se pyšní tím, že mají podologii, podle toho to hledej.
    Jednak ti déle vydrží boty a jednak si pošetříš nohy. 3 roky chodit v sešlapaných botách těm nohám a zádům dá zabrat.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    GEISHA: nejaky tip na fyzioterapeuta v Brne?
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MAR_TINA: vetsinou u Bati kupuju WEINBRENNER. Ty mi vydrzi i dele nez dve sezony. Ale treba na zimu do snehu jsem si koupila ecco, ty jsem drenila 6 let, ale posledni tri roky jsem v nich nechodila nikam jen do lesa, protoze uz meli diru v pate. A ano jsou seslapany nerovnomerne, mam jednu nohu kratsi nez druhou o nejake 2cm.
    GEISHA: ani jedno neni muj pripad, ten fyzioterapeut se nabizi i z jinych duvodu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam