• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MEI
    MEI --- ---
    DELIRIUM: Tyjo, nosis ty vlasy někdy rozpuštěné? :-)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    LITTLE_SISTER: no jistě, to vypadá, že jo! Já za ní nechávala 800,-, takže i cena by cca seděla.
    Jsi skvělá, minimálně vyzkouším! :)
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    NEI: nikdy člověk neodejde jen s 1ks oblečení :D naproti je případně bankomat :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NEI: tam určitě zajeď, ale budeš nás asi proklinat :)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    NEI: ona to na ten web nedává, zajeď přímo tam a nebo ji napis ;)
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    možná hlídat tady https://www.sugarbat.cz/sukne/
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    NEI: puntikaté šaty u sukně mívala Janebondspecial na Miráku ;) tam bys určitě sehnala ;)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NAVARA: heh :)) ne, cpát se mezi brňáky, jsem ještě nezkoušela :P
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    NAVARA: "někde od Brna" je i pro brněnskou vesnici trochu široký pojem...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MICHELLEDANIELS: [Brno - Šalingrad ... xchat - Dycky VENKOMĚSTO, gómáci!!!] (nebo něco podobného, nevím kde se Brňáci scházejí :) jsi zkoušela?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NEI: na Smíchově na trzích kdysi stala paní a šila je sama, byla někde od Brna a vůbec si nevzpomenu na jediný puzzlík, který by mě k ní dovedl.
    Za mě velký plus, pevný materiál, který se nemuchlá.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Strašně lituji, že jsem si jich tenkrát nekoupila víc. Tuhle mám prostě nejraději...

    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    Lepší fotku v deštivém počasí nemám, všechna skla venku zamlžená, ale tak jsem si aspoň rozjasnila den :)

    EMAET
    EMAET --- ---
    Rozčepýřená Friday night!

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MADIETTA: mě ten střih nepřijde lichotivy, hlavně ty rukávy a zvolila bych větší výstřih nebo aspoň rukávy ohnout a limecek rozepnout... Punčochy nebrat
    Ale všem se to líbí, tak asi dobrý 🤷‍♀️
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    MADIETTA: jo jasně! :) kabinka a nechala jsi si ty, co jsi měla zrovna na sobě. Já jsem taky "diblík", ale vyloženě mě tyto kombinace vzor vs. vzor iritují :)) každého samozřejmě věc, jak se v tom cítí fajn
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MADIETTA: každý má něco, já po třicítce začala nosit dětské oblečení, které mimochodem tak v patnácti bylo strašně trapné :))
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GEISHA: to budu přesně já, jen počkej. :D
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    ADRIENE: Já jsem na tohle taky dost háklivá, tak jsem se podívala ještě jednou...a tady mi to vůbec nevadí. Ty punčocháče jsou vzorovaný decentně ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam