• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    K šatům a tlustým stehnům - mám bandeletky a jsou fajn, ale mnohem častěji nosím klasické bombarďáky. :)

    Pohodlné dlouhé kalhotky s krajkou - křídově béžová + světle šedý melír
    https://www.bonprix.cz/produkt/dlouhe-spodni-kalhotky-3-ks-v-baleni-tlovo-svtle-edy-melir-931714/

    Jsou lehounké, prodyšné, nerolujou se nahoru a vůbec v nich není vedro, ani když je čtyřicet ve stínu, otestováno mj. vloni na Krétě.

    (Chápu, že většina z vás by se něčeho takového nedotkla ani vidlema, ale já už jsem starší pani a mám ráda svoje pohodlí. :D )

    DROOPI
    DROOPI --- ---
    ANGELINE: protoze je to pro drsny chlapy ne asi :-))
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    OLIII: ostatne jako vsechna damska kosmetika :-)
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    Od Angry Beards bych si na základě jejich marketingu nekoupila ani párátko 🙂
    REONA
    REONA --- ---
    OLIII: Zato menší balení - prý aby se lépe vešlo do kabelky... 🙈
    OLIII
    OLIII --- ---
    DROOPI: A bude to to samý akorát o 20% dražší.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    MICHELLEDANIELS: mimochodem ted uz zacali v Angry Beards delat pripravek specialne pro zeny, takze si nemusite kupovat tu pro muze.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Jedu do zahradnictví.... :)

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MICHELLEDANIELS: mě nefungovalo bohužel. Antiperspirant mi funguje lépe a stojí výrazně méně. Ale bandeletky jsou úplně top a přitom jsou i hezké, muž má na mě rád ty krajkové ;)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    CAMELLA: tuhý, sprejovy, silonky ve spreji... Vše pomáhalo jen částečně. Mazání na koule je prostě nejlepší :))
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Bandeletky nebo prostě obyč antiperspirant a je po šoupání.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SIEGR: já budu mít "kejty" (jak píše MULTICAT) asi vždy, takže preferuji sukni, která toho hodně schová a že jsem zatím letos nemazala, mně teď hodně překvapilo :)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    MICHELLEDANIELS: Mám teď čerstvě, ale zatím se furt bojím se spolehnout jen na to. No uvidíme.. nejlepší je stejně zhubnout těch 8kg :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SIEGR: Ha! díky tobě mi došlo, že už se nesoupou. Opravdu díky, udelalo mi to hned po ránu lepší den :)

    Zkoušela jsi Angryballs? Já dřív smazala tímhle a bez problémů pak :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SIEGR: ale jo, jde to. Já ale nesnáším svoje haksny, takže kraťasy už vůbec nenosím :/
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    MULTICAT: A co na to stehna? Ká bych taky ráda nosila šaty, ale zatím to technicky není možné a stejně pod ně kvůli odřeninam nosím kraťasy.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Kalhoty ani tepláky taky nemám v šatníku několik let. A je to úplně nejlepší rozhodnutí. Šaty a sukni nosím celoročně, ideální :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VERSONNENHEIT: myslím, že je nás takových exotů víc. Vlastně ani nevím, kdy jsem naposledy měla na sobě kalhoty. To už je dávno. :) A já nemám ani ty tepláky. :D
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Zato já jsem exot, kterej krom legín a tepláků žádný kalhoty v šatníku nemá, takže konečně začalo moje oblíbený období ;)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam