• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MADIETTA: Kteey vintage? Porad jsem se nevzdala myslenky na petrolejovy kabat s kapuci.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    MADIETTA: Já bych jí trošinku mrskla směrem k nachové (to je tak krásný slovo), ale jsem s tebou v tom nadšení, barva suprová!
    ULO
    ULO --- ---
    MADIETTA: super! Jen bych řekla, že je to jasná baklažánová (možná je to tím že je prave pecu k večeři).
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Před pár rokama jsem byla na sezení barevné typologie, kde mi jako jedna z nejslušivějších barev vyšla taková tmavě lilkovo-fíková. Naprosto mi ta barva uhranula a umínila jsem si, že si v ní musím pořídit kabát. Ale ne a ne na nějaký narazit, ačkoliv jsem prošla spoustu obchodů a eshopů a celý etsy a fler a vůbec všechno, takže jsem se smiřovala s tím, že si ho nechám ušít, jenomže objevit látku přesně v tom odstínu se mi taky nedařilo. No a před pár týdny jsem brouzdala po eshopu s vintage oblečením a BYL TAM. Nechala jsem si ho nadělit k Ježíškovi, ale objednala jsem ho okamžitě v hrůze, že mi ho v mojí velikosti vyprodají. Je teplý jako blázen a já jsem z něj tak hotová, že na něj v pravidelných intervalech chodím zálibně čumět do předsíně.

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    NOIZER: chápu!
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    MULTICAT: to chci!:)
    DEB
    DEB --- ---
    VELCORO: dik*
    VELCORO
    VELCORO --- ---
    DEB: Hodne cool
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Mikina od KRT.LAB, nejlepší <3
    Díky ID Siemenz.

    CHEESS
    CHEESS --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: ty kdybys měla kvalitní foťák, tak by to byla fakt radost pohledět .)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    strašně staré šaty Iron Fist, ale poprvý focené. jsou mi trochu malé přes prsa, ale třeba to nikdo nepozná :)

    fotka nekvalitní, tak jsem ještě cvakla detail
    https://nyx.cz/files/000/027/2702127_7089557fb76a0b63579f/original.jpg?name=saty_iron_fist.jpg
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    KAIAFOX:
    Jé, děkuju! Jsem takový trendsetter mezi řepskými bezdomovci :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    DELIRIUM: Obdivuju, jak nosíš ty světlé barvy a fakt ti sluší/umíš je dát dohromady. Moje snaha končí u šedý :D.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    DELIRIUM: Úplně nevím, zda to byla nejlepší volba, jelikož na mě párek bezdomovců pokrikoval: Zdravíčko, bílá paní. :")
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Vohoz na nákup :")
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ALENNAI: polepsim se)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    AKISAN: Tak dávej častějc :)
    DEB
    DEB --- ---
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    S kamarády na véču..
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ALENNAI: od tebe nikdy ,) popravde uz sem se na to tesil, je to skvely))
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    AKISAN: Snad ani tentokrát neurazí :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    V praci chteli bouchnout sekt, ze nemam cerny hadry))

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ALENNAI: I'll take that
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam