• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: specialne pro tebe :) zejtra ti vyfotim chanelku na eskalatorech, kdybys potrebovala :-D

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOUDY: jedina vec v kterou jsem dostala od táty (někde vyhandloval). Tak nejak jsem si rikala hnusná kabelka, hazela ji pod kocar a pak jsem ji potkala v Pařížský za 80K :D... Časem jsem si sama poridila další tři, ale Chanel je proste Chanel ♥️
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Moje holka si vitonku koupila, protoze se ji prej vzdycky libila..mhdckem obcas jezdi..Konec hlaseni :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Pokud nemáte outfit s vytónkou, ať už v mhd nebo jinde, tak si tu debatu přesuňte jinam.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: To bych fakt neřekla. Dostávat se přes Prahu mimo léto je těžký o*er, teď navíc dost lidí nechává auto u firem a z vánočního večírku nebo business večeře jedou domů pak taxíkem (ale přes den jsi MHD na místě za pár minut, než trčet někde v zácpě).
    Tuhle značku nosí holky ze středního managementu, v okolí mám i pár koček z recepce těsně po škole, co mají kabelky od Diora v ceně kolem stovky.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    chtěl jsem napsat že mám w210 a v do MHD taky občas vlezu, ale nenapíšu to :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    ok, tak "dycky" je možná přehnané, ale bude to asi minimum
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: jakože ženská, co si koupí pravou Vuittonku, tak nejezdí v MHD? Tak to je fakt nesmysl... Znám minimálně dvě ženy, co maj originál a MHD v Praze jezdí..
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Tak i skladník ve sroubarne (žena v MHD) si může přečíst Veglia v originále (mít origo LV).
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    ve frcu je za pětnik
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    můžu se zeptat? když potkám ženu s vitonkou v MHD, tak je to dyciny fejk, že?
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    BERUSKA_CA: vlněný projmutý kabát s kapucí. Vyhlížím ho několik let... stále marně.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MADIETTA: Dekuju
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BERUSKA_CA: topvintage.com
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MADIETTA: Kteey vintage? Porad jsem se nevzdala myslenky na petrolejovy kabat s kapuci.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    DELIRIUM: já si nemohu pomoc, ale jak Mikuláš! ještě hůl.. takže jsi dost tématická dnes..
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    ANDREJKA:
    Didriksons Leya (pokud se ptáš na bundu).
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    DELIRIUM: který model to je?
    OLIII
    OLIII --- ---
    DELIRIUM: Plus za ty olbřímí kapsy velikosti cyklistických brašen :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Bohužel sem nenašla kabat, který by mě dostatečně zahrál a slusel jako ten, co má ID Madietta...
    Takže zítra do ulic vyrazí obří béžový spacák :") V minus 12 už jde móda stranou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam