• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NEI: Genesis Bruselska, Jindřiška a pak je celkem dobrý na Zborovsky, takovy maly. (je tam Textilhouse, ale naproti je takovy nenapadny, mají hodně znackive věci)
    NEI
    NEI --- ---
    Když už jsme u této debaty, nemáte další tipy na sekáče v Praze krom Textile Housu?
    Dík
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Mě dost často přijde, že prodavačky ani nějakou zajímavější značku neznaj. Ono co si budem, mnohé značky neznám taky, několikrát se mi stalo, že jsem koupila prostě hezký kus oblečení, na kterém se mi zdálo, že má hezké složení, je dobře ušité a tak, tak jsem ho doma prohnala googlem a teprve tam zjistila, kolik obleceni od nich stojí.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    HELLENKA: no nekdy to maji ale v te "premiove sekci" jako jasne, ze za min nez jinde, ale furt za dost...
    ELIS
    ELIS --- ---
    HELLENKA: Ty už toho nejspíš mají plný skříně: ) Nevím. Kolikrát si u dobrých kousků říkám, jak to, že to tu pořád je. Ale já fakt chodím na obhlídku tak jednou za týden dva třeba.
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    ....pokud to je teda v pěkném stavu ...
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    ELIS: Zajímavý, čekala bych, že ty hodnotnější věci si rozeberou prodavačky :)

    Já teda v sekáči nikdy na nic takto hodnotnýho nenarazila...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ELIS: proto miluju lov v sekáčích, nepovede se to vždy, ale už jsem párkrát nakoupila hadry za stokoruny od značek co prodávaj za stovky eur. Ale vlastně nikdy člověk nejde najisto.
    ELIS
    ELIS --- ---
    HELLENKA: Textil house, uznávám, že je to o štěstí, ale v poslední době jsem tam sehnala třeba ještě další (=neznačkový) kabát s vlnou nebo merino svetr, vše za srandovní ceny.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    HELLENKA: v jakémkoliv, když máš štěstí.
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    ELIS: V jakém sekáči mají kabáty DKNY ?
    ELIS
    ELIS --- ---
    V petrolejové sukni jsem přišla, hnědou si koupila. A jako bonus můj aktuálně nejoblíbenější kabát DKNY s 45% podílem vlny, ze sekáče of course.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ULO: بله، اما یک بازار فوق العاده و غذای خوب و مردم دوستانه وجود دارد
    ULO
    ULO --- ---
    GRANTORINO: اصفهان نصف جهان مگرا تبریز نباشد
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VYHULENY_UFO: jo uplnej Staromák :))

    ULO
    ULO --- ---
    GRANTORINO: Jo taky to je už dlouho, co jsem tam byla. Docela ti zavidim!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GRANTORINO: vitej v praze.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Teď tu kolem mne jela holka na skútru s tyrkysově zelenýma vlasama bez šátku :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: ale většina to teda jako má no...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ULO: jinak se to tu nějak nehrotí, se mi zdá. V nějakých podnicích sedí holky bez šátků, i mně pár kluků řeklo, když jsme byli na kafi, ať si to klidně sundám. Ale v některých lokálech mají vyloženě ceduli, zdvořile napsanou, aby tam měly ženy hidjab.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam