• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ULO
    ULO --- ---
    BARBARELLA: hezky shrnuto. A konstruktivne. Jen bych za sebe jeste dodala, že ozdobný rantlyk ponožek taky moc do outfitu nesedí, ale to je už jen detail.
    IF_
    IF_ --- ---
    BARBARELLA: Beru, tohle jsou fajn pripominky do budoucna. Ja bohuzel nemam moc cit pro modu, takze mi tyhle veci na prvni dobrou vetsinou nedocvaknou:)
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    MADIETTA: jako vždy ti to moc sluší :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    IF_: ještě svetr, to seš dobra, ze si to tam narvala :D mě baví to sako s kalhotama a teniskama je to takovy fresh a jarni, ale ta tmava halenka tomu bere ten potencial, ale obe ty modrý ti sedi! :) jsou to detaily, díky, že to bereš pozitivně:)
    IF_
    IF_ --- ---
    BARBARELLA: Souhlas, mouchy to ma, ja pod to sako nacpala jeste svetr kvuli zime, coz kazi ty linie a coz me neomlouva pri hodnoceni:)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    FEFERONIE: tohle není moc komentář, kterej by něčemu nebo někomu pomohl :) just sayin

    IF_: přijde mi, že je to trochu překombinovaný, asi bych volila jen jedno vázání. Přijde mi, že to jak máš uvázaný to sako, tak to zbytečně deformuje tvojí postavu. Kalhoty, ponožky a boty jsou vic casual, zatímco vršek má být asi víc official, ta modrá halenka je takovej statement kus, na kterym by mohl stát celý outfit, ale v kombinaci s barvou a střihem saka mi to nesedí, nechala bych sako ale s jednodušším vrškem bez vázání nebo vázanku a jednodušší top přes to :) nevyžádaný rady na nyxu at its best
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Ou
    IF_
    IF_ --- ---
    Na setkani s novou Miss World:)

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LILY28
    LILY28 --- ---
    Pracovní.

    MAMBA
    MAMBA --- ---
    Venčení dítěte a psa poslední den v péřovým kabátu. Dnes mu poděkuju a nechci ho několik měsíců vidět.

    1KA
    1KA --- ---
    Dnes do divadla a pak rovnou na metal ;-)

    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Vohoz, co sem měla na dnešním firemním večírku
    MARUSIA86
    MARUSIA86 --- ---
    to si takhle ráno člověk vezme sukni, a pak venku skoro zmrzne

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SUBVERSION: Chelsea - vyšší/nižsí, pak asi spíš zpracováním/zdobností svršku (oxford, broque, derby apod.), nebo pak méně klasické/víc casual boty - kožené tenisky apod...
    MARUSIA86
    MARUSIA86 --- ---
    když to venku začíná kvést :)

    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    by me zajimalo, jestli v soucasne mode existuje takovym botam nejaka alternativa
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Nové boty, starý a unavený Nofňák.

    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    MICHELLEDANIELS: A jak jinak bys chtela zaslapavat svaba v rohu mistnosti?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    BEARDY: vsechny špičaté boty na svete mel nekdo uz davno zapalit, at me to přestane děsit. Krom těch elfských samozřejmě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam