• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    ZRK: Už je na čase ;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    KEMENTARI: mimořádné sexy nohy...oh...tak jo, tak já je snad na "starý kolena" začnu mít i ráda! ❤ Děkuju
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    ZRK: Uz davno jsem se na zadny fotce tady pri skrolovani nezastavila na tak dlouho. Mas mimoradne sexy nohy, odshora az dolu. :)
    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ZRK: vsak je to tvoje vec - asi tvuj styl. V dospělosti si nejspis nohu už neroslapnes. Mne neprijde nehezky styl bot, ale zpusob vázání (nevázání). Uplne vidim, jak děti vzdy tahaly nohy za sebou, protože to prostě nemuze byt pohodlna chuze :)
    BAMBERLOK
    BAMBERLOK --- ---
    Z práce:)

    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ZRK: Jestli tohle jsou "obří" nohy, tak je naše civilizace fakt už nemocná. Podle týhle logiky jsou moje nohy dva celý kontinenty, fakt. Nevím, s čím se srovnáváš, ale nech toho, jsi moc krásná (a tvoje lýtka tsky)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ok ukecali jste mě, mám doma ženu lingvistku, vysvětlila mně to 😶‍🌫️
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MADCAT: Včetně mě. Oprava má můj Seal of nazi approval :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MADCAT: Včetně koho čeho, nikoliv líbí se to komu čemu, ne? Je to takovej chyták :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SALAMAN: původně jsi to měl správně ;)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SA_KRA_: ale ine
    ZRK
    ZRK --- ---
    MICHELLEDANIELS: no praaaavě! Já už nosila BF, ale zachtělo se mi skejtových Vansek a co jsem vlezla do těchhle, byla jsem jak na trampošce. Ony maj tak neskutečně měkkou odpruženou pohodlnou podrážku/vložku!

    Nemám je na nošení nafurt, spíš příležitostně, ale jsem spoko.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SALAMAN: *mě omg
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ZRK: kdo je nenosil, jakoby nebyl. Skate jsem udala teprve asi dva roky zpět, ale tohle humpolacke se mi nikdy nelibilo ani na klucich. Asi uz fakt starnu a koukam vic na pohodlí...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ZRK: Vidíš a spoustě chlapů se to přitom líbí, včetně třeba mně.
    ZRK
    ZRK --- ---
    NTR23: ❤
    NTR23
    NTR23 --- ---
    ZRK: Jsou krásné 😍
    ZRK
    ZRK --- ---
    BERRUNA: jsou prostě obří, nikdy jsem svoje nohy, hlavně lýtka, nehodnotila jako holčičí/ženské...


    MICHELLEDANIELS: normálně skejtovky, na noze drží skvěle ;)


    SA_KRA_: cm mi ubírá spíš šikmé zrcadlo (opřené o zeď). Ale neva, dík za názor... :)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    ZRK: za mě super! Hlavně ty nohy! Radost pohledět <3 a ty lýtka? Co je s nima? To rozbilo to zrcadlo hlavně!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam