• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KEMENTARI: zeno, prozrad mi, jak se nosi ty boty? Neboli te nart?
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Na zehlicku jsem se vybodla.

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOLLER: v žádných pantflich nechceš vyslapnout hovno :D
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    A Baal se mi smál že mám oranžové bačkůrky.
    KOLLER
    KOLLER --- ---
    Nevim, pohodlne pantofle za 2 stovky v kterych chodim vencit psa a je mi fuk, ze v nich vyslapnu hovno. Tam to asi zacina i konci, nic vic nemam..a neplanuju..asi..nikdy nevíš
    DEB
    DEB --- ---
    GHOSTDOG: swag
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    Odkud se vzal fenomen noseni veci s logem Lidl? Mam Lidl v hlave jako levnou znacku a na oblečení se to tvari jako cool brand.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOLLER: v minulem tydnu jsem potkala na koupališti par, ktery byl komplet od hlavy až k patě komplec v Lidlovským. To už bylo hodně moc :))
    KOLLER
    KOLLER --- ---
    JAMESES
    JAMESES --- ---
    NACITALKA: mercer:-)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    JAMESES: asics?
    JAMESES
    JAMESES --- ---
    MULTICAT: 💖
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    JAMESES: wow! Krásný!
    JAMESES
    JAMESES --- ---
    tak v ankaci dneska
    EMAET
    EMAET --- ---
    Taková laboratorní klasika

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MADIETTA: Mít ty vlády ještě o trochu světlejší, tak vypadáš jako sestra Kiernan Shipka.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    MADIETTA: miluju celý od hlavy k patě!

    ISCH: a meluzínu taky podepisuju! udělej si z toho pampering rozmazlovací vejlet, kutná hora je celá fajn:)
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    ISCH: zakruť pejzy a mrkni se také na www.dantes.cz majitelka (telefon) je velmi ochotná a ceny jsou přívětivé (oproti třeba carlsbadu).
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    na plaz

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ISCH: no ono fascinátor může vypadat velmi jako klobouk, akorát se nasazuje na čelenku nebo hřebínek. Ale já bych řekla, že u Báry si vybereš, ona ušije cokoliv.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam