• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    LEON_CHAMEAU: Mam ho hrozne dlouho, tak 10 let? Je skvely, dostavam na nej spoustu komplimentu. A je odolny, jednou jsem s nim vylozene usnula, jedna kulicka napraskla, tak mi ji vymenili. Jinak nikdy zadny problem, pri beznem zachazeni se mu nic nestane.
    _MARKLAR: No, je to presne tak...
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    KEMENTARI: Ja zas ocenujem nahrdelnik, uz po nom nejaku dobu pokukujem.
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    KEMENTARI: Jů, ty seš sympaťanda 😊
    LFE
    LFE --- ---
    KEMENTARI: Hezký účes. I brýle... a tak vůbec :)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Selficko ze zachoda = konecne jednou sama venku!

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    BERRUNA: musím uznat, že tobe tenhle typ "přezůvek" sedne a i se mi celkem líbí :)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    🏳️

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    na Starák :)

    DEB
    DEB --- ---
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    DEB: ja jo:-D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    XMARGE: děkujuuu :)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    MADIETTA: tebe ty vlasy vrátily o 10 let zpátky. A ty šaty jsou kráásný!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NICOLLETTE: jé děkuju, šaty jsem ulovila na Vinted a tahám je tohle léto furt.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    MADIETTA: tohle je úplně nádherný!
    DEB
    DEB --- ---
    a to videt nikdo nechce :))))
    DEB
    DEB --- ---
    MEI: to se budes divit, ale tohle je pro me trochu pokrceny, protože moje hypermobilita je enormní, kdybych je mela tak jak muzu mit, mam kolena prolomeny jak pstros :)))))
    MEI
    MEI --- ---
    DEB: Hypermobilita. Ta kolena tam takhle nepatří - uvolni je - trick je mít je trosku dopředu a současné trosku dozadu. Trénuj :-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DEB: ve fotošopu? :D Já je mám momentálně nejen krabatý, ale ještě rozflákaný, protože jsem se jak debil rozhodla v botách na platformě dobíhat tramvaj.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam