• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    MADIETTA: tak přece kvůli tlustejm rukám nezdechnem vedrem:) já je mám navíc ještě flekatý:)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MADIETTA: Aha az takhle jo? No, ale ze vubec. ;)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    FRENNET: jednou jsem za to dostala pojeb přímo tady v téhle diskusi ;-)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MADIETTA: Ok, diky za odpoved :) samozrejme ti to sluší a ja na rukou nevidim nic Navic. Tuhle blbost ale řeší spoustu žen. Ja taky. Neco jsme si kupovala a pani mi nabízela nejaky top bez rukávu. Opařila jsem ji, to nemuzu, mam tlusté ruce, ona na to aha, tak nejsem sama, kdo si to mysli…..
    nechapu, kde se to vzalo :/
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    FRENNET: takovou tu úplně mini ponožku do balerínek v tom mám.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    FRENNET: to nejsou bile silonky? ups :))
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MADIETTA: Ja se ted fakticky zeptam. Ty lodičky mas na bodě noze nebo mas nejakou pisi-míní ponozku? Ja to na bosko nedavam, tak jsem zvedava.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GENEVIEVE:
    KAIAFOX: děkuju oběma
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MADIETTA: Naprosto boží! Celá! :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VSICHNIMAME: možná se i hrbím, no.
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    MADIETTA: sekne ti to, moc, i ta barva vlasů je super! Akorát se mi zdá, že se na fotkách hrbis, ale třeba to je jen optické zkreslení.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MADIETTA: ohromně Ti to sluší! A teda velmi se mi líbí Tvoje kabelka.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Na narozeninovou večeři a koncert, omlouvám se, pokud někoho triggeruju svýma ochablýma tlustýma starýma pažema, ale bylo vedro :D

    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    NEI: nějaký italský butik na Vinohradské, ale už tam není, zřejmě se někam přestěhovali
    NEI
    NEI --- ---
    VALENTINA: Ty šaty nádhera. 💙 Odkud prosím?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    BOLUDO
    BOLUDO --- ---
    Skvělý všechno :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Skvely strevice.
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    DEB
    DEB --- ---
    středa

    DEB
    DEB --- ---
    MULTICAT: hmm tu bohuzel nemam
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DEB: jo, je nádherná. Já mám set 4, ale potřebuju k nim nějakou funkcionalistickou vilu, takhle se to příšerně bije s laminátovou podlahou a tak.

    :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam