• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    FRENNET: Vasky som teda nikdy nemala, ale posledné Vagabondy vydržali 3.5 roka.
    Inak mám 2x trojsezónne ala doc martens (lakované a matné černé), tie nosím väcšinu času, potom mám protišmykové snehulopohory od Salomonu na výlety v snehu a celokožené pohory na výlety v blate. Do prírody mestské boty nenosím a naopak. Na jar a podzim mám chelsea bez a na podpatku a tenisky Nike ak je sucho.
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    Pondělí na pohodu
    jen pořád bojuju s tou hořčicovou 😁
    #carhartt #levis #martens

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Já mám tolik párů hnusobot, že bych mohla uspořádat vernisáž. Například hojně nosím obuv Dr. Martens a tohle jsou jejich letní bačkory.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vohoz na "Tak jsem se prošel po Miami Beach".
    Po vzoru strýca Blowupa: Sandále Dr. Martens, šaty Abercrombie & Fitch, kabelka Harley Davidson. :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam