• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASWEBY - tvorba malorozpoctových, formou bartru, na splatky, spoluučasti na zisku ....atd nabídky, poptavky, napady, ukazk
    Mate zajímavej projekt na tvorbu webu ale nejsou penize na desingery, programatory ..atd zkuste batrovat, domluvit společnictví, prijmout radu na malorzpočtovou aplikaci ... atd spolecne tema: [ Dobrovolné programátorské projekty (webové hry a další) ]

    Mam zajem o toto tema ?

    47 hlasy od 47 respondentů

    rozbalit záhlaví
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    DANNY_OCEAN: je to tam:

    Chorvatsko - co je a co není v ceně, trasy plaveb
    http://www.jachta-dovolena.cz/chorvatsko/

    CHORVATSKO
    Ceny plaveb - mimo sezonu již od 9 tis. za osobu!!! Přesnou cenu však doporučujeme zjistit přímo v naší kanceláři (viz "Kontakt" nebo můžete použít formulář, který najdete na těchto stránkách v záložce "Napište nám"). Cenu ovlivňuje vždy hned několik faktorů a sice termín plavby, počet lidí a samozřejmě také konkrétní trasa a výběr lodě.

    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    ZABIAS: BTW - trochu mimo otázku- jak se pohybujou ceny pobytu na jachtě?nikdej sem to na webu nenašel a docela mě to zaujalo :)...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    webnode.cz


    btw spustil sem si novej web ale nejak mi tam nefungujou tlacitka like na facebook nejaka rada ? : www.jachta-dovolena.cz

    btw pochybuji ze to bude vydelavat ale prest bych rad nejake prolinky vymenil kdyby mel nekdo zajem :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    EASY917: xnview
    EASY917
    EASY917 --- ---
    CHARVYBURGER: to vypada pekne, ale myslel jsem primo programek co vyprdne hotovou galerku
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    EASY917: Nevim jestli je to to, co hledas, ale me se to osvedcilo http://www.minigal.dk/
    EASY917
    EASY917 --- ---
    prosim pekne doporucte mi nejakej programek na tvorbu web galerii, je jich spousta ja vim, jen stoho dicky vypadne neco co vypada jak z roku 98 :) chtel bych neco peknyho ala mac. dik
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    KOC256: jasne, dik
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COSMIC_MONCHI:
    vestim ze to bude napsane v PHP takze spise -> [ PHP + MySQL ]

    A stejnak ti tezko nekdo pomuze kdyz ten script nikdo nevidi a nezname nastaveni serveru a proste nic...
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    ahoj, mozna se ptam ve spatnym klubu, tak mne kdyztak prosim nasmerujte. Mam problem s nahravanim obrazku na stranku (pres adminovsky formular). Nedelal jsem ho ja, je uz predprogramovany... Nektere fotky (jpeg, RGB) jdou nahrat bez problemu, ale tak 50% fotek se sice ulozi na ftp do odpovidajici slozky, ale ve formulari se neobjevi potvrzeni o nahrani (pokud se fotka nahraje uspesne, tak se rozsviti "yes", pokud ne, tak to pise "no") - asi u 50% fotek zustane svitit "no", prestoze se na ftp nahraji... je to hodne obecne popsany, ale chtel jsem se zeptat jestli se to nekomu nestalo a netusi, v cem by mohl byt problem. diky moc
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Zdar lidi. Potřeboval bych nějakýho schopnýho webdizajnéra na úvodní prezentaci budoucího shopu s broušeným sklem. Rád bych měl tu sajtu hotovu nejpozději do 10.2. kdy začíná veletrh ve Franfurktu. ať máme na vizitkách platné odkazy. V případě zajímavého návrhu, nabídnu další spolupráci. Více kdyžtak pošta plz. Zn. platím dobře & cash & rychle:)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    KACZER: a co nabizis ? :) jak se hodlas podilet ? si programator, desinger...
    KACZER
    KACZER --- ---
    pokud mate nekdo rozumne napady na projekt, ktery bude ziskovy, rad se na nem budu podilet. rad se k tomu sejdu a pobavim se o tom. do posty prosim
    CZEENDA
    CZEENDA --- ---
    čuzte
    shánim někho kdo mi udělá E-SHOP (na míru) a rozřeže grafiku.

    podmínkou je schopnost se sejít, takže PRAHA, cena 20 000 - 30 000,-
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    dej to na trziste a uvidis kolik budes mit nabidek ;)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    113KW: nemyslim ze je to malo spis myslim ze vomhle klubu je malo lidi :)
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    CHARVYBURGER: Cena je parametr, nikoliv podminka :)
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    113KW: Ano 4000 je malo... =)
    113KW
    113KW --- ---
    113KW: je 4000 malo? zaplatim kolik si reknete - skutecne nutne behem mesice potrebuji web zprovoznit
    113KW
    113KW --- ---
    ahoj, najde se nekdo kdo by mi udelal portfolio - ktere bude vizualne zajimave na prvni pohled a obsahovalo tri odkazy - na muj zivotopis, na muj blog (redakcni system mam) a na galerii videi - mych praci (nejsou vsechny na youtubu, a navic bych radsi kdyby byly na mem hostingu) - videa aby se daly stahnout/shlednout online - a statistiku navstevniku a koik lidi stahuje videa atp. - domenu a hosting mam. jedna se o "novou tvar" meho soucasneho webu.
    nehledam profasionala- spis nekoho komu by stacilo cca 4000? nevim mozna vic, zalezi na domluve - viz posta.
    jo a potrebuju to co nejdriv, cim driv tim lip zaplatim ! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam