• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    PAWDOO: pro mě šálek čaje málo neni :-), ale nejlepší je držet ho dvěma rukama, cejtit jak je horkej... a čuchat jeho vůni - tak jsem šťastná...


    CAMAEL: SOUSEDKA: a na vůně jsem taky ouchyl... nejvíc voní knihovny, kostely a čerstvě vymalované pokoje nebo stavby, kde se pracuje s vápnem...

    a jinak má radost je počítání letadel, těch co letí na nebi... už držím víc než šest let a mám skoro 6000 napočítáno...
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    SOUSEDKA: Ano, dřevěné pastelky..... mám sadu 72 pastelek a vždycky, když jdu kreslit a otevřu tu plechovou krabici, tak se můžu učuchat.... miluju tuhle vůni.

    A přidám i vlastní malou každoenní radost.... někde, kdekoli, klidně doma, nebo i v práci se pořádně protáhnout, jak nejvíc to jde a vejsknout si.... :-)))
    BELSAMBAR
    BELSAMBAR --- ---
    LARK: tak s timhle naprosto souhlasim je to i to me, zal bohu me po konzumaci pudingu zacne palit zaha, ale odolat nedokazu.


    a ted neco taky takoveho meho resp naucil me to muj pradeda, ale zusatlo me to a je to bile kafe se skraloupem. Jedna se o poradny skraloup ne jen takovou slupicku nahore, z plnotucneho mleka ktere prevarite a nechat vychladnout nutno nechat nekolik hodit odstat aby se skraloup nacucal a byl poradne tlusty.
    pak si pripravite kavu do poradneho hrnku a tak pul na pul .. pul kafe a dolit mlekem (teplim) a skraloup prihodite nakonec ...
    pokazde si vzpomenu na pradedu a jeho vypraveni byl to naprosti gentleman a umel nadherne prednaset ...
    LARK
    LARK --- ---
    škrobová blána na vanilkovym pudinku... jemně ji nadzvednout, sníst vše pod ní a ji až nakonec
    SOUSEDKA
    SOUSEDKA --- ---
    Ranní horká sprcha s voňavouckým mýdlem...a pak běžné rituály, které celý den tvoří a naplňují mě velmi uklidňují...
    Navíc moje malé úchylky jako, čichání ke knihám...protože každá jinak voní...stejně tak jako dřevěné pastelky...no to je nádhera ;o)
    PAWDOO
    PAWDOO --- ---
    Snad klid u šálku čaje ... asi málo, co? Poraďte ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam