• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    CHAPALA
    CHAPALA --- ---
    pozorovani lidi, sednout si nekde na lavicku nebo v kavarne a sledovat lidi, rikat si kam asi spechaji, nebo hadat co se jim asi honi hlavou..
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    TOM: :o*
    HELA
    HELA --- ---
    osvětlená okna... ne šmírování:) jen pohled zdálky, kdy je vidět jen to světlo, nebo třeba při pohledu zezdola z ulice jen strop a lustr, nebo zatažené závěsy, skrz které prosvítá světlo... vždycky po nich koukám a představuju si, co se za nimi skrývá a vždycky mám pocit, že je za nimi něco krásného, nějaká křehká nálada, pocit pohody... když jsem byla malá, sedala jsem v noci na okně a koukala na okna sousedů v okolních blocích a vysnívala si útržky nálad a atmosfér za nimi:)
    LARK
    LARK --- ---
    RUSALKA: já bych zase ráda psala na záda, kdybych měla kam :-(
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Psaní slov do vzduchu prstem.. i když to je spíš zlozvyk, který bych nejradši opustila..ale nejde to.
    GAF
    GAF --- ---
    Nakupování mandarinek. Když nedávám pozor na to, kolik jich kupuju, zhruba s 90% úspěšností zkončím u 0,996 0,923 0,96 a podobně jednoho kilogramu.
    XTREE
    XTREE --- ---
    brouseni noze a sledovani odrazu svetla na ostri
    LIFESGOOD2
    LIFESGOOD2 --- ---
    štípání jízdenek pražské mhd :)
    HANI
    HANI --- ---
    chodit bosky v trave...
    jist jen napln z disko susenek...
    zpivani v koupelne...
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    EVKAK: s temi zvuky, to mam taky moc rada! ted v zime je hrozne ticho a kdyz napadne snih, tak se to utlumi jeste vic...bydlim kousek od jizni spojky, takze jsem zvykla na neustaly sum, ale vzdycky kdyz je ten prvni cerstvy mekky bily snizek, jdu ven a neslysim vubec nic. jenom to padani.
    SOUSEDKA
    SOUSEDKA --- ---
    Ano, jsou věci, které Nostalgie a vzpomínky nedovolí prát...Mám jeden šátek..který byl v Africe a Nepálu a ...taky není pranej...ale je to spíš fetiš...(nenosím ho)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Ještě k tomu čistému prádlu... mám jeden svetr, kterej mám pět let a ještě nebyl ani jednou pranej. Sedím, píšu tenhle příspěvek a pomalu se mi k nosu plíží vůně nafty z onoho svetru. Ta se tam dostala když jsem si byla před nějakou dobou zatočit na sněhu se zapálenou holí...
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    v okne mame povesenych hrozne moc bilych a barevnych brousenych krystalku a kdyz je venku krasne, mame pokoj plny malickych duh a to miluju!!!
    EVKAK
    EVKAK --- ---
    cítit v létě rozpálený asfalt po jemném dešti a sledovat jak se mění zvuky ulice s každým ročním obdobím
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    sledovat jak prusvitne barevne veci hazeji stiny na vasi kuzi, treba cervene vino nebo zelena lahev od nej...
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    GABBIANO: coz mi pripomnelo
    nutkave hrani si s tekutym voskem svicky i za cenu spalenych prstu
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    SHERY: to kapání vosku ze svíčky by se snad dalo...
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    SKLIBA: NZ !!! :o)


    SINHIRIELL: Zvrhlíku ...



    Na konci chodby pravidelné údery razítka = vím, že mi přišly další dopisy na zapsání :o)
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    jít v noci na balkón se svíčkou v dlouhé bíle noční košili, a zalévat kytky
    SHERY
    SHERY --- ---
    ahojky, budeme ted mit vanocni veceirek pro nasi katedru, kde budou v prostoru ruzne rozlozene nejake takove "libustky" jako mela amelie - bude tam pres kresleni, ono zanorovani rucky do zrni, prackani kulicek na plastoe folii po napr. drbani hlavy... mel by ale jeste nekdo nejaky napad, ktery by se tam dal vmisit? tak, aby to mohlo byt v prostoru skoly - na chvili cloveka vyrusilo, aby si to uzil a pak se dale bavil s lidmi kolem?
    dest ani blato tam ale asi neprenesu : ))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam