• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    HELA
    HELA --- ---
    objevila jsem ve školním bufetu řecké jogurty. mají takové hezké, Řecko připomínající víčko:) vždycky si jeden nebo dva koupím a pak je na koleji sním a představuju si přitom moře:) a vůbec mám radost z různých jedlých maličkostí, které mi asociujou dálky...
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    SOUSEDKA: super :)
    SOUSEDKA
    SOUSEDKA --- ---
    Úplně nová dimenze vnímání...jsem v 18 týdnu těhotenství...je to hroznej šrumec..pomalu mi vylejzá břicho...do ničeho se nevejdu...je to všechno tak strašně jiný ;o))
    Hrozně mě to baví...a vždycky se srašně těšíme na další ultrazvuk ;o)
    ELS
    ELS --- ---
    RUKSAK: Vážně rozsvěcíš lampy pomocí myšlenek? :)
    RUKSAK
    RUKSAK --- ---
    hrozne rada rozsvecim vecer lampy ocima. koukam na jednu zhaslou do te doby, nez se rozsviti
    HELA
    HELA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: jé, boží!:)
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    Kreslit si chibi postavičky, které mě ráno pozdraví a popřejí mi hezký den, když jsem smutná, tak mi řeknou něco pěkného, prostě takové své imaginární přátele...
    MACHEPELA
    MACHEPELA --- ---
    GABBIANO: no jasná, jsem ze tří sester :)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MACHEPELA: No doufám, že máš ty sestry aspoň dvě ;)
    MACHEPELA
    MACHEPELA --- ---
    takové krásné probuzení,když vás vzbudí vprostřed noci se zprávou ,že ségra porodila...a pět mesíců na to tuhle zprávu slyšíte zas...

    DLOUHA_POTVORA: jo jo tohle je super ! což mi připomíná napojování brček na sebe.
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    DLOUHA_POTVORA: To mi připomíná včerejší ples... Téma bylo černo-bílá, takže u každého stolu byl přivázaný bílý balónek, naplněný héliem, s označením stolu, a na baru se prodávaly nápoje s černými brčky. No a bylo jen otázkou času, než se někdo pokusí sestavit co nejvíc těch brček... Dotyčný to nakonec ozdobil ještě vkusnou vlaječkou z bílého ubrousku, která vlála někde na úrovni balonků... A protože lidé u našeho stolu byli obzvláště kreativní, měl náš balonek i šňůrku ozdobenou ubrouskovou harmonikou jako papírový drak a moje sklenička měla kravatu, vyrobenou z pozvánky do tanečních, která ležela na každém stole... Bohužel to nemám vyfocený :-(
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    DLOUHA_POTVORA: parada! to jsme ve skole delali taky :))
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    hihi, musim vam ukazat jak si uzivam se svymi plastikovymi propiskami X-)

    hele jak se to odrazi na te lavici!!
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    HELA: musis ;)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    miluju "šudlání" rohu sesitu, polstaru, ubrusu a tak... to mam fakt blazeny pocity :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Miluju psaní lihovkami. Uklidňující pocit, jak to je prostě totálně černé :)).
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    RUSALKA: Úchylárny tady neexistujou :)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    HELA: Jo, voda.... :)
    HELA
    HELA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: jee, to je moc hezky:) můžu si ten nápad někdy půjčit?:)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    HELA: to mi pripomnelo, ze ja zase hrozne rada pisu nejaky tajny zpravicky, ktery dotycna osoba objevi az ve chvili, kdy uz s ni nejsem:) znate to, vzkaz na zrcadle v koupelne a podobne... a dneska mi udelalo strasnou radost, kdyz jsem v sesitu z latiny, kterej obycejne vubec neotviram, nasla kvizy, ktery mi tam kamaradka pred casem vyrobila, kdyz mela ten sesit pujcenej... pry abych se pri hodine nenudila :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam