• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    Po dlouhem, nesmyslnem, namahavem dni prijit na navstevu k rodicum , zout boty, obejmout psa, a valet se s nim v jeho pelisku.At uz si rodice pomysli cokoliv.
    AILAS
    AILAS --- ---
    ZOLTY: hehe, na tom jsem take ulitaval. Az jsem si skoro pripadal jak fetak :)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    MADELEINE: tak to já zase zbožňuju, když mi vlasy voní po šamponu, nebo nějaké vůni.. naprosto na tom ulítávám, takže vlasy mi "musí" pořád vonět
    GAF
    GAF --- ---
    LEMS: wow, to je super, nálepkobratře.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Po těch letech jsem si to uvědomila až teď :: mám moc ráda, když mi voní vlasy po kouři z ohně. Nikoliv z hospody, po kouři z cigaret, pivu a přepáleném tuku, ale přírodné oheň. zachycený na oblečení už to není úplně ono, ale druhý den ve vlasech ... :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    EETEE: nejdřív z polévky vybrat všechna mastná oka, pak selektivně zeleninu, kterou nemám ráda, pak maximum vývaru a nakonec si pošmáknout na tom nejlepším, co zbylo :-)
    HELA
    HELA --- ---
    já jako malá sbírala zátky od lahví, takové ty kovové se zoubkatými okraji, měla jsem jich hrozně moc... nedávno jsem si na to vzpomněla, když jsem šla kolem výlohy, kde měli jako dekoreci lahve plné zátek od piva:)
    LEMS
    LEMS --- ---
    GAF: ja takhle od detstvi nalepuju nalepky od bananu, vetsinou to odnese nejaka skrinka, futro nebo tak neco podobnyho kde se pak kumulujou:)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Mám ráda, když:
    mi vlasy vlajou ve větru
    prokřupávam ocas svojí hadici
    na vodě s vydrou rozráčim vlnky a o špici to dělá to krásný "cák, cák, cák"
    si šťourám z prstu třísku (nebo spíš když šťourám cokoliv odkudkoliv... Špínu z pod nehtů, zbytky kafe co zůstanou v presovači, onehdá jsem čistila v práci trysku na šlehačku, prostě ten pocit, když odstraním to, co něco co tam někde nemá být)
    nechat se koněm oždibovat
    nešlapu na čáru (třeba na dlažbě, na členitejch chodnících atd.)
    ... :)
    GAF
    GAF --- ---
    Sloupávat nálepky z ovoce a lepit je na takový divný sešit plný zajímavostí, který jsem vytvářel, když jsem byl malý. A to tak, že si pamatuju, jestli je dotyčná nálepka jiná než ty, co jsem za těch xx let nasbíral. V poslední době se snažím sloupávat i napůl potajmu z ovoce, které si nekoupím.
    EETEE
    EETEE --- ---
    ...spojovat "mastná oka" v polévce, až už je tam jen jedno veliké... :-)

    A sundavat cenovky z obalů nově koupených věcí!
    Dnes jsem se přistihla jak strhávám cenovku ještě před pokladnou, utrhla jsem jí polovinu a pak si to uvědomila, tak jsem jí tam rychle vrátila! :-D
    PETEY
    PETEY --- ---
    si delas srandu??? ja taky !!!

    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    malovat rozlitou vodou, ze skvrn delat tvary a obrazky, taky spojovat kapky vody na stole
    PETEY
    PETEY --- ---
    promackavat ty plastovi obali od sixpacku plastovejch flasek. za to me dneska malem vyhodili s albertu protoze jsem to udelal u vsech sixpacku co tam byli :D
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Napiecť si muffiny a potom sa o tom chváliť na nyxe :D
    PETEY
    PETEY --- ---
    jit domu pooozde a cuchat jaro, plus kyvat se sem a tam pri tom
    AILAS
    AILAS --- ---
    PETEY: smazi :)
    HELA
    HELA --- ---
    AILAS: mně to zatím vydrželo hodně dlouho a nehodlám s tím zatím přestat:) možná tak až budu stařenka belhající se o holi, to by asi vypadalo trochu zvláštně:) ale já jsem dětinská;)
    PETEY
    PETEY --- ---
    pozorovat jak ruzovy maso se smazy. ( smazy nebo smazi?)
    AILAS
    AILAS --- ---
    HELA: to jsem taky delal :) A pak si clovek rekne "to je detinske" a prestane to delat :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam