• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    ráda listuji katalogi s nábytkem a vybavuji svoje vyrtuální byty domy hotely hrady... :)
    ELS
    ELS --- ---
    ICOUCH: Jaja, jsem na to hned myslela... Zrovna minulej BIO víkend byl hóódně dlooouhej... hihi O:)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    VANOCKA:
    ELS: A ne jen v Praze. :)
    ELS
    ELS --- ---
    VANOCKA: Tak tohle si užívá snad každej... ;)
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    dnes ráno jsem zjistila že se hrozně ráda vracim z flámu raní prahou když první sluneční paprsky prosvěcujou staré domy zpívají ptácy a já pod vlivem se potutelně směju lidem kteří už jdou do práce :)
    ELS
    ELS --- ---
    VANOCKA: J, Dům módy na Václaváku je přeci jen asi docela atraktivní místo... :P
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    to oni mají každý den novou výlohu ?? tak to je mazec !
    ELS
    ELS --- ---
    LEMS: Až na ty hadry, který jsou pokaždý jiný :D
    LEMS
    LEMS --- ---
    ELS: to zni jako povedena casova smycka!:)
    ELS
    ELS --- ---
    VANOCKA: Člověče, tos mi připomněla... Každej den cestou do práce potkávám za výlohou Domu módy tu samou paní, která obléká figuríny... Hezky se na to kouká a vždycky mi to vyloudí úsměv na tváři... :)
    LARK
    LARK --- ---
    KIM13: krásný!
    KIM13
    KIM13 --- ---
    Jsem okouzlena, unešena, odnesena ..... celou hodinu jsme nehnutě pozorovala vážky u našeho jezírka....

    Nedá se to zprotředkovat cele, ale snad maličká ochutnávka:














    LICINDA
    LICINDA --- ---
    GABBIANO: a nebo puzzle :)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    nesmí se mi dostat do ruky čtverečkový papír, to se z něj pak postupně stává šachovnice ...
    HIFI
    HIFI --- ---
    Barvím kolečka z děrovačky fixkama nebo na ně dělám smajlíky :)))
    BRUDER_MATHIAS
    BRUDER_MATHIAS --- ---
    LEMS: Mno rád to pozoruju - dle návodu na nástěnce mi to skutečně prosvětlí celý den... :o)
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    tak jsem dnes zjistila že ráda koukám na aranžování výloh a přitom překvapivě hrozně nerada nakupuju
    LEMS
    LEMS --- ---
    BRUDER_MATHIAS: lol! to sem uplne presne tematicky zapada, krasny!:))
    BRUDER_MATHIAS
    BRUDER_MATHIAS --- ---

    ...a nebo píseň front-line od Sepultury, respektive její závěrečná paság, kde krajinou prochází štepení jadérek, za nádherné kytarové melodie...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Nedávno jsem musela vymyslet ceny pro spolužáky (VŠ) za spolupráci při prezentaci. Až do té doby byly cenami vždy čokolády. Já jsem přinesla bublifuky. Moc mne potěšilo, že vyhrál tým, ve kterém jsem měla kamarády. A co víc? Oni nezklamali!! Začali hned bubliny foukat (ještě během hodiny) a tyto bubliny foukali i na profesorku, která se smála. bylo to celé super. A proč to říkám?
    Protože se teď chystám udělat tohle: http://hobby.idnes.cz/jak-vyrobit-nejlepsi-smes-na-bublifuk-vyuzijte-tipy-od-profesionalu-1jg-/hobby-domov.asp?c=A090515_143743_hobby-domov_bma
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam