• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    Po dešti chodit po sídlišti a pozorovat orosené květy v zahrádkách, hlavně veliké keře čajových růží, co jsou u jednoho baráku. Poupata a čerstvé květy jsou sytě oranžovo-žluté, ty co jsou už rozvité déle jsou vrůzném stadiu blednutí a zrůžovění... Moc se mi líbí ty různé odstíny barev na jediném keři, všechny jsou krásné, a navíc se na nich třpytí průhledné kapky... Dokážu tam stát deset minut a jenom se kochat... a pak zase přejdu k dalšímu keři :-D
    ELS
    ELS --- ---
    Vlahý vzduch po dešti... jak je prosycenej vůněma. Nebo když chodím pravidelně kolem prádelny... Podobnej pocit z toho, co se z ní line... :)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    Z velikánského pugétu obrovských květů zahradních růží jsem dnes otrhávala květy a sypala jsem je do velké ošatky, aby uschly. Okvětní lístky jsou na dotek úžasné... Trochu vlahé a přesto suché, sametové, jakoby voskové... Bylo to nádherné...
    Dotyk, vůně i hra po oči.... Velká radost!!!
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    RUSALKA: a když jsou pěkně ospinkané a ještě vysluníčkované, to je teprve požiteček :-)
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    ráda lezu na starou třešeň na zahradě u babičky, mám tam svoje větve kterejch se chytám, a ještě ráda sleduju samozajížděcí šuplíky, jako mají v lékárnách
    SKLIBA: souhlas :-)
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    IN_DIE: já u babičky miluju ty velký naducaný péřoví peřiny z bílo modrým povlečenim nejméně 100 let starým
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    IN_DIE: Mám právě nejradši co nejvíce ospinkaný peřinky...v těch se hajá nejlíp :)).
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    jako malá jsem měla hrozně ráda u babí na venkově, když mě ráno budil kohout:) bylo to takový fresh:)a hurá na houby do lesa...jeee.....:)
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    SKLIBA: to mi povídej:)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    IN_DIE: nebo vyvětrané, vysluníčkované :-)
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    to voňavý čerstvý povlečení...hmmmmm......:)
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    sypat cukr do laté a pozorovat jak se prodírá pěnou , čokoládu neulomit ale ukousnout , jít vykoupaná vyvoněná do čersvě povlečených peřin, postovat do galerií obrázky a pak číst chválu jak pěkný obrázek jsem našla :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    BONIE: ty knihy to mi připomíná - miluju nové knihy, jak jsou ještě nedotčené, je ještě vidět, jak jsou stránky oříznuté jako blok, hladké neohnuté desky - a pak se svoje nové knihy snažím udržet v přesně v takovém stavu, aby vypadaly jako nové i po tom, co si je přečtu... bohužel přítel mi to dost těžce sabotuje :-(
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    HELA: jj ptáci sou kouzelný, já šel jednou asi tak ve 3 ráno přes jiráskův most a na jeho stranách sedělá řada ptáků, nejspíš taky racků, od začátku tak do 1/3 dýlky mostu a jak sem tak pomalu šel a užíval si pohudu, klid a prázdnotu města kolem tak ptáci předehmnou ulítaly nad vodu a obloukem se vraceli na konec řady, jeden po druhém opisovali oblouky nad řekou, takže se pomalu se mnou přesunuli, každej musel 2x odletět a přistá :) a když sem došel ke konci tak se zas vraceli na začátek...nezapomenutelný
    HELA
    HELA --- ---
    dneska jsem koukala z balkónu koleje na racky... někdo z horních pater je krmil, já stála dole a pozorovala, jak mávají křídly, jak se vždycky stočí, aby mohli chytnout ten kousek chleba do zobáčku a vůbec jak si tak poletují...
    a koukám, že jeden ten racek si našel zajímavou hru - vyletěl jedním směrem, naletěl asi do stoupajícího vzdušného proudu, protože ho to vyneslo docela vysoko, aniž by musel mávnout křídly, pak se otočil, vzal to dolů opačným směrem a tam narazil na další vzdušný proud, který ho zase vynesl nahoru... lítal mezi nimi sem a tam jako na houpačce:) ty jo, racci si taky umějí dobře hrát:)
    GAF
    GAF --- ---
    ALIQUPISO: woooow, jaký to je, je to tak lehký na pocit, jako motýli napohled? Nebo jiný? Jaký jaký?
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    Pozorování motýlů a cítění jejich energií, něco úžasného, dnes jsem to zažila na vlastní kůži.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    IJACZEK:
    EETEE:
    V životě nezapomenu na vůni a chlad chodby, kterou se procházelo do sklepa a na zahradu v domě, kde jsem bydlela od svých 5 let. Ale nikdy už jsem se s ničím takovým nesetkala, asi chodím málo do starých činžáků.
    JIMMY23
    JIMMY23 --- ---
    mám zvláštní dobrý pocit, když vyhazuje nedokouřenou cigaretu, jako že si to můžu dovolit, po vyházkách v koridodoru a sbírání vajglů mám pocit satisfakce
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    Když sme u těch chodeb, chodby s kamenou podlahou - je v nich chladno i v létě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam