• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    BODLINKA: ginko měli přeci jako poznávací znak členové takové té vontská sekta, do níž se pokoušely Rychlé šípy proniknout někdy v druhé nebo třetí knížce, ne?
    Akorát ještě vědět, proč :-)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BODLINKA: zlute spendliky meli taky Vontove, jako verejne poznavaci znameni :)
    BODLINKA
    BODLINKA --- ---
    MYS_USATA: :D
    TOXICMAN: a kdo to měl špendlíky?

    abychom s tim nebyli tak mimo, tak to bývala velká moje "malá radost":
    měli sme na chatě v beskydech, kam sme jezdívali na celé prázdniny původní výtisky komiksu Rychlých šípu. pročtení komplet všech sešitů byl každoroční rituál.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BODLINKA: jojo :) Sipy si listy obstarali a pak mohli na jejich uzemi :))
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BODLINKA: Do háje! :)
    BODLINKA
    BODLINKA --- ---
    MYS_USATA: list jinanu neměli ho ve znaku rychlý šípy, ale vontové ;)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BODLINKA: Asi jo! :) Jako děcka jsme žily v domnění, že se jedná o ginkgo - znak Rychlých šípů.
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    sbírání zralých malin.jak tak pěkně lehce sklouznou neporušený:)
    BODLINKA
    BODLINKA --- ---
    MYS_USATA: nemyslíš javoru? jestli jo, tak taky :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    A lepení nosu z ginkgo biloba.
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    HELA: jedovatý jsou pro člověka.ptáci si na tom pošmáknou:)
    taky si zaskáču:D
    HELA
    HELA --- ---
    RUSALKA: pámelník:) a taky po nich občas šlapu, vracím se do dětských let:))

    MADELEINE: já myslela, že zrovna tyhle jsou jedovatý... nebo aspoň to mi naši jako malé říkali:)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    RUSALKA: ... a ptáci nebudou mít co žrát ! :o) Vždyť to mají na zimu !
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Ja tedka kastanuju, taky kdyz potkam ty bile bobulky (ptaci zob?), tak po nich skacu jako malinkaa :).
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    MADELEINE: Wow.. Tyhle situace prozáří den. :-)

    Já mám teď období sbírání kaštanů - jsou takový krásný, lesklý, heboučký,.. Nosím je po kapsách, hraju si s nima a pak je dám doma k ostaním, čímž se třeba kaštany z Vyšehradu setkají s kaštanama ze zámeckého parku v Dačicích. To mě baví. :-)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    ICOUCH: To bylo právě úžasné - říkali nám, abychom nejedli těch pecek tolik, že se otrávíme, čímž jejich pojídání nabralo zvláštního kouzla :)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Včera jsem šla s psicí na špacír po sídlišti. Na sobě jsem měla hodně volné pánské džíny a starou potkaní mikinu. Najednou mne míjela jakási paní, která vypadala na první pohled jako bez domova, či jiného asociálného druhu, podívala se na mne a já se obávala toho, že bude chtít cigaretu, peníze ... pak se podívala na psa a pak na mne a řekla ... "mladá pani, aspoň něco krásnýho dneska vidim ... pohádkový voči" ... nevěděla jsem, zda myslí oči psí, či mé, ale řekla jsem ji jenom "wow".
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    MADELEINE: V dětství vopruz a teď radost. :)

    MYS_USATA: Jé, to jsem taky dělali... :D Ale o kyanidu nevím... :D
    JANICA
    JANICA --- ---
    ICOUCH: Jee, na tomhle si taky ujíždím...:) zrovna jsem si přivezla z chaty jednu plnou tašku a jsem natěšená! :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    ICOUCH: a rozbíjení meruňkových pecek kladívkem a tajné vyjídání semínek obsahujících kyanid!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam