• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    FELIS
    FELIS --- ---
    KOPRETKA: to jsem rada, ze to nebyl jen prelud :-) ze to mel taky nekdo tak a opravdu se to stalo :)))
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    FELIS: joo ta chut.. to bylo něco.. já raději mřížky, ukusovala sem je okolo až zbyla už jen jedna mřížečka..
    EETEE
    EETEE --- ---
    RUSALKA: To je krásný! ;-)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Mám strašně ráda, když na poště cvakaj razítka...dodává mi to pocit, že ještě všechno není elektronický :).
    FELIS
    FELIS --- ---
    ...hm, takovy vynikajici krouzky, ktery se delali ve fritaku, na zacatku 90. let. Vzdycky jsme si je s brachou " napichali" na konecky prstu a soutezili kdo je driv sezere...tu chut, vuni a atmosferu si vybavim dodnes :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Řízení auta v noci, skartování...
    K_BOT
    K_BOT --- ---
    miluju bilingvni deti. vzdycky se z nich usmivam jeste hodinu. dnes si vedle me v tramvaji sed tatinek se dvema detma, on na ne holandsky, oni na nej cesky, jen parkrat v ty chrochtavy holandstine zaznelo slovo "babicka", coz mi taky prislo hrozne roztomily .D
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Juu a dneska jsem sla a vymyslela ruzna slova, ktera sla stvorit z pismen SPZtek aut :).
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    EETEE: balení balíčků, dárečků, čehokoliv pro nekoho :)
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    GABBIANO: o ničem takovém nevím ale překlepi se mi stávají často a moje psaná čeština neni takyzrovna nejlepší :(
    HELA
    HELA --- ---
    kreslení bílou pastelkou na černý papír
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    VANOCKA:
    VANOCKA:
    Ale překlep je to krásný, docela jsem si nad tím lámala hlavu, než jsem si přečetla vysvětlení :D
    Tak mě napadá, není tu nějaká diskuse o překlepech a přebreptech? To jsou taky vlastně malé (i velké) radosti!
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    GAF: Jistě, co jiného by to bylo? :)
    Moje velká radost jsou chvíle, kdy cítím něco co mi připomíná něco milého z minulosti. Někdy ani nevim co. :) A nebo čuchání táboráku... :)
    GAF
    GAF --- ---
    Počítá se vlastně do malých milých radostí popraskávání balících balonkových folií?
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Dneska v Berline jsem si uvedomila, ze rada beham po novych mestech, ocuchavam vzduch, pozoruju lidi a vsimam si barev kolem. TO miluju :).
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    sakra chtěla jsem říct ýe ráda pozoruju páru stoupající z čaje a je uplně jiná než z kafe.
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    ráda porotuju poru stoupající z čaje je uplně jiná než z kafe :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    HELA: Já zase vždycky vybalím knížku z papírového přebalu (když ho teda má!), už od malička... Prostě musím hned vidět jak vypadá ta vazba... :-)
    HELA
    HELA --- ---
    GABBIANO:
    KOVOVAMINCE: a hele, hlásím se taky do klubu plechovek:))
    HELA
    HELA --- ---
    a vůbec mám velkou radost z jakékoliv knížky, kterou si koupím, když už k tomu výjimečně dojde:) to ji pak pořád tahám v ruce, okukuju, listuju v ní, u nových čichám ke stránkám... :)
    (možná je to i proto, že když už teda nějakou kupuju, tak je to vždycky nějaká z těch vytoužených:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam